• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

• Багатоканальний:(044) 390-30-86

• Укр
Будівельна компанія УкрбудНовини Укрбуд«Славутич» на європейському Чемпіонаті отримав путівку на Кубок світу
До списку новин

«Славутич» на європейському Чемпіонаті отримав путівку на Кубок світу

Команда спортивно-реабілітаційного клубу сидячого волейболу для інвалідів «Славутич», яку не перший рік підтримує корпорація «Укрбуд», повернулася зі змагань, які проходили в Німеччині.

- Чемпіонат Європи проводився в німецькому місті Варендорф, - розповідає президент клубу, тренер і капітан нашої команди Сергій Шевченко. - Фактично ми представили Україну на європейському рівні в якості збірної нашої країни. Загалом у змаганнях взяли участь 12 найсильніших команд Європи.

У півфіналі українці зустрілися з найсильнішим суперником - представниками Боснії і Герцеговини, які, в результаті, і стали переможцями цього Чемпіонату.

«Славутич» завоював четверте місце, здобувши путівку на Кубок світу, який пройде в Шанхаї в березні майбутнього року. Там наша команда буде боротися за ліцензію, яка дає право на участь у Параолімпіаді-2016 в Бразилії.