Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Новини

Всі
УКРБУД провів серію екскурсій Києвом
19.09.2018

Корпорація «УКРБУД» організувала безкоштовні прогулянки «старим» та «новим» Києвом для усіх бажаючих. Екскурсії стали продовженням книги «Прогулянки Києвом», в якій…

УКРБУД підтримав молодих футболістів
17.09.2018

В Місті Спорту Київського Гідропарку пройшов XV Кубок будівельників України з футболу, в якому взяли участь 24 команди. Корпорація «Укрбуд»…

Будуємо для Вас

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» з перших днів брала активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської електростанції.  Саме  підприємствам , що входять до складу корпорації, було довірено складну роботу, пов’язану з  будівництвом та монтажем оновленого укриття (Нового Безпечного Конфайнменту). Цей масштабний міжнародний проект фінансується державами-донорами через Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), а роботи, які проводяться всередині ЧАЕС, не мають аналогів у світі.

Ми усвідомлюємо нашу соціальну відповідальність: добудовуємо об'єкти-довгобуди, створюємо та відновлюємо міську інфраструктуру,  беремо участь у державних програмах стимулювання будівництва доступного житла, займаємося благодійністю.

Сьогодні корпорація «Укрбуд», її підприємства та партнери — це стабільна та надійна команда професіоналів. Високий рівень технічного оснащення компанії та дочірніх підприємств, наявність сертифікованих систем якості дозволяють максимально оперативно та на високому рівні виконати будь-які проектні та будівельно-монтажні роботи.

Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»