• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр

Новини Всі

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Казка»
20.02.2018

У Голосіївському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Казка», збудований корпорацією «Укрбуд». Для девелопера цей проект став одним з наймасштабніших:…

У Києві презентували книгу про місто, випущену за підтримки «Укрбуду»
19.02.2018

У Музеї історії Києва відбулася презентація книги «Прогулянки Києвом», опублікованої видавництвом «Самміт». Це вже друга книга цієї серії, в якій…

Будуємо для Вас

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» з перших днів брала активну участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської електростанції.  Саме  підприємствам , що входять до складу корпорації, було довірено складну роботу, пов’язану з  будівництвом та монтажем оновленого укриття (Нового Безпечного Конфайнменту). Цей масштабний міжнародний проект фінансується державами-донорами через Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), а роботи, які проводяться всередині ЧАЕС, не мають аналогів у світі.

Ми усвідомлюємо нашу соціальну відповідальність: добудовуємо об'єкти-довгобуди, створюємо та відновлюємо міську інфраструктуру,  беремо участь у державних програмах стимулювання будівництва доступного житла, займаємося благодійністю.

Сьогодні корпорація «Укрбуд», її підприємства та партнери — це стабільна та надійна команда професіоналів. Високий рівень технічного оснащення компанії та дочірніх підприємств, наявність сертифікованих систем якості дозволяють максимально оперативно та на високому рівні виконати будь-які проектні та будівельно-монтажні роботи.

Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас
Будуємо для Вас