• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр

Новини Всі

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Казка»
20.02.2018

У Голосіївському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Казка», збудований корпорацією «Укрбуд». Для девелопера цей проект став одним з наймасштабніших:…

У Києві презентували книгу про місто, випущену за підтримки «Укрбуду»
19.02.2018

У Музеї історії Києва відбулася презентація книги «Прогулянки Києвом», опублікованої видавництвом «Самміт». Це вже друга книга цієї серії, в якій…

Історiя

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» створена постановою Кабінету Міністрів у 1991-му році як правонаступник Міністерства будівництва УРСР. За три роки їй було делеговано функції управління всіма будівельними підприємствами та організаціями колишнього Мінбуду УРСР.   

Саме підприємства та організації «Укрбуд» є продовжувачами видатних традицій вітчизняного  будівництва – як житлового, так і промислового.

До складу корпорації входять підприємства, які ведуть свою історію ще з 30-х років ХХ століття. Їхня щоденна робота – це примноження доробку найвидатніших працівників будівельної галузі, які своєю сумлінною працею зробили вагомий внесок у промисловий потенціал та соціальну сферу нашої держави. 

 

Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя