Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Новини

Всі
УКРБУД провів серію екскурсій Києвом
19.09.2018

Корпорація «УКРБУД» організувала безкоштовні прогулянки «старим» та «новим» Києвом для усіх бажаючих. Екскурсії стали продовженням книги «Прогулянки Києвом», в якій…

УКРБУД підтримав молодих футболістів
17.09.2018

В Місті Спорту Київського Гідропарку пройшов XV Кубок будівельників України з футболу, в якому взяли участь 24 команди. Корпорація «Укрбуд»…

Історiя

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» створена постановою Кабінету Міністрів у 1991-му році як правонаступник Міністерства будівництва УРСР. За три роки їй було делеговано функції управління всіма будівельними підприємствами та організаціями колишнього Мінбуду УРСР.   

Саме підприємства та організації «Укрбуд» є продовжувачами видатних традицій вітчизняного  будівництва – як житлового, так і промислового.

До складу корпорації входять підприємства, які ведуть свою історію ще з 30-х років ХХ століття. Їхня щоденна робота – це примноження доробку найвидатніших працівників будівельної галузі, які своєю сумлінною працею зробили вагомий внесок у промисловий потенціал та соціальну сферу нашої держави. 

 

Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Історiя
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»