• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудПро насНовий стандарт життя

Новини Всі

«Укрбуд» відкрив житловий комплекс «Казка»
20.02.2018

У Голосіївському районі Києва відкрився новий житловий комплекс «Казка», збудований корпорацією «Укрбуд». Для девелопера цей проект став одним з наймасштабніших:…

У Києві презентували книгу про місто, випущену за підтримки «Укрбуду»
19.02.2018

У Музеї історії Києва відбулася презентація книги «Прогулянки Києвом», опублікованої видавництвом «Самміт». Це вже друга книга цієї серії, в якій…

Новий стандарт життя

«Укрбуд» прагне забезпечувати гідний рівень комфорту в кожному будинку незалежно від класу нерухомості.

Покупець не має йти на компроміси, обирати житло серед доступного або розташованного в хорошому місці, якісного або від надійного забудовника. Він не має шукати відповіді на запитання, чи буде будинок зданий в експлуатацію і що з ним буде потім - хто його будет обслуговувати, охороняти, ремонтувати. Обираючи «Укрбуд», клієнт має бути впевнений, що отримає повній набір сучасних стандартів, яких не може запропонувати більше ніхто. Дев'ять основних стандартів корпорації складаються в один загальний - Новий стандарт життя.

Стандарт
Будівництва
Стандарт
Енерго-
ефективності
Стандарт
Архітектури та дизайну
Стандарт
Благоустрою
Стандарт
Безпеки
Стандарт
Сервісу
Стандарт
Інфраструктури
Стандарт
Доступності
Стандарт
Комфорту
Стандарт
Будівництва
Будівництва

Одне з першочергових завдань «Укрбуд» полягає в тому, аби ретельно контролювати якість використовуваних будматеріалів і всі робочі процеси на будмайданчику: від розробки проектів до конкретних етапів робіт. Корпорація зробила ставку на сучасні вітчизняні матеріали, які при високій якості мають доступну ціну. У разі якщо український продукт не відповідає високим вимогам забудовника, перевага віддається тим закордонним аналогам, які себе вже зарекомендували.

Традиційним матеріалом для «Укрбуд» є червона керамічна цегла, яка використовується у всіх проектах корпорації. Це довговічний і екологічно чистий матеріал, який забезпечує оптимальну надійність і рівень комфорту. Окрема увага приділяється якості комплектуючих — при будівництві використовуються посилені металеві двері, системи освітлення з датчиками руху та інші комплексні рішення, які формують комфортне середовище.

Стандарт
Енерго-
ефективності
Енерго-<br>ефективності

Піклуючись про клієнтів, корпорація «Укрбуд» планомірно підвищує стандарти енергое-фективності. Проводиться повне утеплення будинків, встановлюються сучасні енергозберігаючі віконні та опалювальні системи. Використовуються високоякісні матеріали теплоізоляції, які забезпечують комфортну атмосферу в квартирах і економлять енергоресурси. За результатами досліджень, ці заходи дозволяють істотно знизити тепловтрати, підвищивши температуру в приміщенні в середньому на 5 градусів.

Будинки обладнуються індивідуальними тепловими пунктами. У місцях загального користування встановлюються енергозберігаючі лампи. Використовуються альтернативні джерела енергії, сонячні батареї, які дають змогу знизити витрати енергоресурсів.

Керівництво корпорації також прийняло рішення додатково обладнати кожну квартиру в нових будинках індивідуальним тепловим лічильником. Це дозволить мешканцям знизити витрати на опалення і одночасно уникнути паперової тяганини, яка зазвичай супроводжує процес встановлення лічильника.

Стандарт
Архітектури та дизайну
Архітектури та дизайну

Сучасний будинок має виділятися не тільки своїми технічними характеристиками, але і відповідати новітнім трендам в архітектурі, при цьому органічно вписуючись до існуючої міської забудови. Тому корпорацією «Укрбуд» був кардинально переглянутий підхід до створення зовнішнього вигляду новобудов. При розробці нових проектів застосовуються сучасні архітектурні рішення, що додають будинкам оригінального та впізнаваного зовнішнього вигляду, але не виривають новобудови з навколишнього архітектурного ансамблю.

Фасад кожної новобудови розробляється спільно з досвідченими архітекторами та дизайнерами, які зарекомендували себе роботою над десятками житлових, промислових і громадських об’єктів і мають міжнародне визнання. Результатом цієї співпраці стало не тільки створення оригінального стилю для нових житлових комплексів, а й рестайлінг фасадів вже споруджуваних проектів.

Окремо дизайнери працюють над оформленням місць загального користування — холів, коридорів, входів в парадні. Кожному будинку надають індивідуальний внутрішній стиль і атмосферу. Причому особисто оцінити якість цієї роботи клієнти «Укрбуд» можуть ще на етапі будівництва — завдяки демонстраційним поверхам. Відвідавши такий поверх, клієнт отримує повне уявлення про те, як в його будинку буде виглядати простір поза квартирою і в якому вигляді він отримає своє житло.

Стандарт
Благоустрою
Благоустрою

Прибудинкова територія є такою ж візитною карткою будинку, як і його фасад. Це перше, що бачить людина, наближаючись до новобудови. «Укрбуд» вирішив повністю відмовитися від застарілих принципів оформлення території комплексів і підключив до цього команду досвідчених урбаністів. Співпраця з архітекторами міського простору дозволяє не просто забезпечувати будинки «обов’язковим набором» — під’їзними шляхами та місткими паркінгами, галявинами та клумбами, дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку з вуличними меблями та пішохідними доріжками. Урбаністичний підхід до благоустрою гарантує, що кожен його елемент буде розташований саме там, де він найбільше затребуваний, а всі разом вони утворюють систему, яка повністю відповідає потребам мешканців будинку.

Там, де це технічно можливо, «Укрбуд» також реалізує європейську концепцію «Двір без машин», аби територія житлового комплексу стала комфортним і безпечним місцем відпочинку для його мешканців.

Не обмежуючи себе межами дворів в прагненні зробити навколишню територію краще, «Укрбуд» і урбаністи беруться змінювати і міський простір, роблячи його комфортнішим і доступнішим для людей будь-якого віку та категорій. В результаті ініціюються спільні з владою проекти благоустрою, які приносять користь не тільки новоселам, але і всім мешканцям міста.

Стандарт
Безпеки
Безпеки

Дуже важливим напрямком для «Укрбуд» є безпека мешканців і збереження їх майна. Закритої території, камер спостереження, охоронців і шлагбаума іноді буває недостатньо — багато клієнтів хочуть самостійно контролювати свою безпеку. Тому в цьому напрямку також йде планомірна робота, впроваджуються нові рішення. Одним з ключових кроків на цьому шляху стало обладнання житлових комплексів системами контролю доступу. Це сучасна платформа, за допомогою якої можна контролювати переміщення сторонньої особи по території житлового комплексу.

За допомогою програмованого пропуску можна налаштувати сценарій перебування в будинку для будь-кого з візитерів. Рівень доступу встановлюється аж до парадної, конкретного ліфта або поверху, дня чи часу відвідин. А забезпеченням безпеки в будинку займаються не консьєржі, а кваліфіковані співробітники охоронної фірми.

Стандарт
Сервісу
Сервісу

Комфорт мешканців і їхні враження від життя в новому будинку нерозривно пов’язані з якістю роботи керуючої компанії. Тому надання житлово-комунальних послуг має постійно перебувати на високому рівні. Отримавши неупереджену думку мешканців про рівень сервісу в ході соціологічного опитування, «Укрбуд» почав комплексно розвивати цей напрямок роботи.

Істотно змінена програма підготовки обслуговуючого персоналу, а його робота була скоригована таким чином, щоб збільшити швидкість вирішення проблем комунального характеру. Удосконалюється механізм прийому та обробки заявок мешканців. Використовуючи особистий кабінет на сайті керуючої компанії, клієнт зможе швидко вирішити своє питання, а квитанції прийдуть йому в електронному вигляді.

Цілодобовий консьєрж-сервіс допоможе вирішити масу побутових дрібниць від замовлення квітів до виклику домашнього майстра. У переліку послуг, які надає професійна компанія, більше 70-ти різних позицій.

Стандарт
Інфраструктури
Інфраструктури

Сучасний підхід до будівництва житла передбачає створення максимально автономної системи, покликаної задовольнити якомога більше потреб людини. Важливо не просто інтегрувати новобудову в існуючу торгову, розважальну та соціальну інфраструктуру, а й створити внутрішню, покликану забезпечувати в першу чергу мешканців будинку та їх гостей.

Тому практично в кожному житловому комплексі «Укрбуд» частина побудованих площ виділяється для нежитлового використання. Такий підхід гарантує, що в результаті в будинку з’являться саме ті об’єкти, які йому необхідні. Продуктовий магазин, кав’ярня, відділення банку або спортивний зал — їх затребуваність безпосередньо залежить від мешканців.

Стандарт
Доступності
Доступності

Запорука здорового розвитку житлового будівництва — це наявність найрізноманітніших можливостей обзавестися новим житлом. І корпорація «Укрбуд» шукає нові способи створити такі можливості для якомога більшого числа людей.

Постійно діють гнучкі умови купівлі житла в розстрочку. Регулярно оголошуються акції та пропонуються знижки. Дається старт програмам доступного житла та відновлення застарілого житлового фонду, надаються індивідуальні умови. З банками-партнерами розпочато кілька програм доступного іпотечного кредитування. Всі ці кроки дозволяють створювати нові можливості для задоволення зростаючого попиту на нове житло та забезпечувати їм українські сім’ї.

Стандарт
Комфорту
Комфорту

Всі складові, з яких складається комфорт мешканців, існують в рамках однієї нерозривно пов’язаної системи. Сервіс, безпека, економія — для клієнта це ланки єдиного ланцюга, що впливають на його задоволеність життям в новому будинку. Саме тому при впровадженні нових рішень «Укрбуд» сповідує такий самий системний підхід, при якому не існує відірваних один від одного напрямків роботи.

Результатом партнерства корпорації з інноваційним стартапом стала унікальна система CLAP, здатна перевернути світові уявлення про «розумний будинок». Комплекс, що складається з сучасного програмного забезпечення та компактних пристроїв, розташованих в кожній кімнаті, дозволяє господареві в будь-який час і в будь-якому місці контролювати всі домашні системи.

Управління системами безпеки та побутовими приладами, домашнім клімат-контролем і комунальними послугами, цілодобовий сервіс і наочна статистика, інтелектуальні сценарії на всі випадки життя — все це знаходиться на екрані вашого смартфону чи планшету.

І головне — купуючи квартиру від «Укрбуд», інвестору не доведеться за це платити додатково. Така система буде встановлена в кожній квартирі.