• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«УКРБУД» вітає волейболістів клубу «Славутич» з впевненим виступом на інтер континентальному кубку в Китаї
До списку новин

«УКРБУД» вітає волейболістів клубу «Славутич» з впевненим виступом на інтер континентальному кубку в Китаї

Читайте також

Минулого тижня в окрузі Анжі китайського міста Хучжоу завершився Інтерконтинентальний кубок з волейболу сидячи, на якому спортсмени з усього світу боролися за право виступати на XV літніх Паралімпійських іграх в Ріо-де Жанейро. У боротьбу за заповітну путівку до Бразилії включилася і українська збірна, сформована з досвідчених гравців спортивно-реабілітаційного клубу «Славутич» (Київ), одним з найвідданіших шанувальників якого є президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.
Завдяки підтримці Максима Микитася гравці клубу змогли провести потужну підготовку до змагань на двох великих зборах. І це дало плоди. Незважаючи на те, що суперники по групі в Китаї виявилися далеко не найпростішими, українці впевнено пройшли всі вісім ігор кругового турніру, забезпечивши собі право боротися у фіналі і лише раз спіткнулися в першій зустрічі проти росіян. На жаль, в головній грі кубка вдача знову відвернулася від нашої команди. Матч завершився з рахунком 3:1 на користь північного сусіда.
- Звичайно, поразка в одному кроці від заповітної мети - це прикро. Але життя на цьому не зупиняється, - зазначив капітан «Славутича» Сергій Шевченко. - Такі ігри дозволяють зробити правильні висновки на майбутнє, винести необхідні уроки. І ми зовсім не збираємося опускати руки. Нам є, що показати суперникам, і ми готові боротися далі з потроєною силою.

У той же час, остаточна доля путівки в Ріо все ще не вирішена. Річ у тім, що збірну Росії підозрюють у використанні заборонених елементів екіпіровки, що забезпечують гравцям додаткову перевагу під час матчів, а поданий з цього приводу протест розглянули з порушенням встановленої процедури. Тому пристрасті продовжують кипіти - але тепер вже не на волейбольному майданчику, а в кабінетах спортивних функціонерів.
 
Ми ж від щирого серця вітаємо українських волейболістів з гідним і щирим виступом на змаганнях в Китаї, а також бажаємо їм нових яскравих перемог на національній і міжнародній арені.