• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Активісти» отримали за перекриті трамвайні колії на Кольцова півмільйона гривень
До списку новин

«Активісти» отримали за перекриті трамвайні колії на Кольцова півмільйона гривень

Акцію 5 квітня, в ході якої «активісти» паралізували рух автотранспорту на бульварі Кольцова, 7а, замовили люди, які планують на цьому місці ринок. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив президент будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. Він підкреслив, що раніше торговцям не дали працювати під аварійним Шулявським мостом, і ті вирішили переїхати подалі від пожвавленого місця. При цьому проплачений протест обійшовся замовникам більш ніж в півмільйона гривень.


- 550 тисяч гривень! Рівно стільки взяли "активісти" вчора за перекриті трамвайні колії на бульварі Кольцова, 7-а, - написав Микитась. - Гроші привозив сам замовник на пафосному броньованому Мерседесі-Брабусі. Щоправда, був дуже роздратований, що замовлення виконане не до кінця - паркан на будмайданчику не зламаний.

Микитась також подякував поліції, яка не допустила беззаконня на будмайданчику. У той самий час, за його даними, замовник дав команду продовжити протест. Голова «Укрбуду» повідомив, що вся інформація передана правоохоронцям, і звернувся до місцевих жителів з проханням не піддаватися на маніпуляції тітушек, які заробляють на блокуванні будівництв. 

- Я думаю, на більшу довіру заслуговують наші справи на Борщагівці, серед яких ремонт 6 шкіл та 10 дитсадків, встановлення двох десятків дитячих майданчиків і укладання 40 тисяч квадратних метрів асфальту між житловими будинками, - зазначив Микитась. - ЖК "Пектораль" - це абсолютно законний об'єкт, який будується на місці пустиря, але аж ніяк ні парку. 

Свої слова президент будівельного підприємства підкріпив супутниковим знімком в Google Maps. Крім того, Микитась додав, що очолювана ним корпорація не забуває про соціальну відповідальність. А тому з появою нового житлового комплексу на Борщагівці буде проведено ремонт дитячої поліклініки та реконструкцію комунікацій, а також будуть оновлені трамвайні колії, тож трамвай вже не докучатиме мешканцям шумом.