Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЄБРР спростовує недостовірну інформацію про можливість розриву контракту з компанією «Укрбуду»
До списку новин

ЄБРР спростовує недостовірну інформацію про можливість розриву контракту з компанією «Укрбуду»

Читайте також

Український офіс Європейського банку розвитку і реконструкції спростовує інформацію про можливість розриву контракту з компанією «Укренергомонтаж», яка проводить роботи всередині четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. ЄБРР заявляє, що поширена рядом ЗМІ інформація є неправдивою. Ніяких коментарів щодо можливої зміни підрядника представникам ЗМІ міжнародний інвестор не давав.

«Інформація, опублікована 1 березня 2016 року виданням Голос.UA, не відповідає дійсності. ЄБРР продовжує співпрацю з будівельною компанією «Укренергомонтаж» згідно з укладеними раніше контрактами», - підкреслив старший радник ЄБРР по Східній Європі і Кавказу Антон Усов.

В ЄБРР стурбовані тим, що на його представників посилаються, публікуючи неперевірену інформацію. Корпорація «Укрбуд», в свою чергу, офіційно заявляє, що всі роботи на території Чорнобильської атомної електростанції проводяться в чіткій відповідності з заданими термінами і з неухильним дотриманням техніки безпеки будівельників. Нещодавно «Укренергомонтаж» приступив до другої стадії будівництва захисного контуру нового укриття. Хід робіт і витрати цільових коштів знаходяться на постійному контролі всіх учасників проекту.

Поширення недостовірної інформації кидає тінь на успішність і своєчасність завершення проекту зі спорудження Нового безпечного конфайнмента (Арки) на ЧАЕС, що має критично важливе значення для всієї Європи. «Укрбуд» закликає журналістів надалі звертатися за коментарями тільки до офіційних представників і ретельно вивчати інформацію, отриману з неперевірених джерел.

Прес-служба УДБК «Укрбуд»
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»