• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЄБРР спростовує недостовірну інформацію про можливість розриву контракту з компанією «Укрбуду»
До списку новин

ЄБРР спростовує недостовірну інформацію про можливість розриву контракту з компанією «Укрбуду»

Читайте також

Український офіс Європейського банку розвитку і реконструкції спростовує інформацію про можливість розриву контракту з компанією «Укренергомонтаж», яка проводить роботи всередині четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. ЄБРР заявляє, що поширена рядом ЗМІ інформація є неправдивою. Ніяких коментарів щодо можливої зміни підрядника представникам ЗМІ міжнародний інвестор не давав.

«Інформація, опублікована 1 березня 2016 року виданням Голос.UA, не відповідає дійсності. ЄБРР продовжує співпрацю з будівельною компанією «Укренергомонтаж» згідно з укладеними раніше контрактами», - підкреслив старший радник ЄБРР по Східній Європі і Кавказу Антон Усов.

В ЄБРР стурбовані тим, що на його представників посилаються, публікуючи неперевірену інформацію. Корпорація «Укрбуд», в свою чергу, офіційно заявляє, що всі роботи на території Чорнобильської атомної електростанції проводяться в чіткій відповідності з заданими термінами і з неухильним дотриманням техніки безпеки будівельників. Нещодавно «Укренергомонтаж» приступив до другої стадії будівництва захисного контуру нового укриття. Хід робіт і витрати цільових коштів знаходяться на постійному контролі всіх учасників проекту.

Поширення недостовірної інформації кидає тінь на успішність і своєчасність завершення проекту зі спорудження Нового безпечного конфайнмента (Арки) на ЧАЕС, що має критично важливе значення для всієї Європи. «Укрбуд» закликає журналістів надалі звертатися за коментарями тільки до офіційних представників і ретельно вивчати інформацію, отриману з неперевірених джерел.

Прес-служба УДБК «Укрбуд»