Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудБудівельники вимагають від влади Києва захистити галузь
До списку новин

Будівельники вимагають від влади Києва захистити галузь

Читайте також

Робота будівельника завжди була почесною справою. Саме вони у найскрутніші часи підіймали економіку з колін, будуючи не лише дитсадки, фабрики та житлові будинки, а й майбутнє країни. Але сьогодні тисячі фахівців змушені боротися за можливість працювати. Роками будмайданчики столиці атакують найняті політиками та псевдоактивістами «тітушки», які нападають на будівельників, ламають паркани і пошкоджують техніку. Важко знайти будівництво, яке б не потерпало від подібних замовних атак. Проте київська влада та правоохоронні органи проблеми воліють не помічати. 


Будівельники вимагають від влади Києва захистити галузь.JPG

Аби нарешті привернути увагу можновладців до кричущої проблеми, понад дві тисячі будівельників вийшли із своїм рішучим «Досить!» під стіни Київської державної міської адміністрації, зібравши наймасовішу мирну акцію протесту за останні півтора роки. Працівники галузі, серед яких сотні представників будівельних компаній корпорації «Укрбуд», вимагають – негайно навести лад в будівельній сфері, відкрити кримінальні провадження проти нападників, а також ліквідувати громадські організації, які борються із законними забудовами за допомогою озброєних ланцюгами та палицями «тітушок». 

Будівельники вимагають від влади Києва захистити галузь.JPG

Будівельники підкреслюють – кожний напад на будмайданчик – це голодний день для них та їхніх родин. За простій їм не платять, а відтак через дії «активістів» та охочих до піару політиків, які прикриваються людьми з сусідніх будинків, страждають звичайні роботяги та їхні діти. І якщо будівельників не захистити, кілька десятків псевдоактивістів і «тітушок», які за гроші кочують від забудови до забудови, пропонуючи відкупитись від «неприємностей», можуть зруйнувати цілу галузь. 

Будівельники вимагають від влади Києва захистити галузь.JPG

«За останні п’ять років обсяги будівництва вже і так скоротилися вдвічі. Якщо влада і надалі ігноруватиме проблему, будівельники, яким, попри всі законні підстави, не дають займатися своєю справою, ризикують втратити роботу. А це не лише тисячі фахівців, зайнятих в галузі. Кожен будівельник забезпечує роботою щонайменше сімох представників суміжних професій. Ми не дамо покласти всіх цих людей на вівтар чиїхось політичних амбіцій або банального бажання підзаробити», - зазначив Олександр Єсемчук, заступник директора компанії «Спецбуд-Плюс», що входить до складу корпорації «Укрбуд». 

Будівельники вимагають від влади Києва захистити галузь.JPG

Будівельники компаній «Укрбуду» рішуче заявляють, що не мають наміру миритися з постійними нападами людей, які надуманою боротьбою із законними будівництвами намагаються нажитися на чесних громадянах. Робітники не дадуть мисливцям за легкою наживою зруйнувати галузь, від якої залежить майбутнє мільйонів громадян. Звання будівельника знову має стати почесним. І вирішення проблеми – виключно в руках влади та правоохоронців. Лише коли вони зупинять всі незаконні забудови та дадуть працювати надійним будівельникам, які мають всі дозвільні документи, можна буде говорити, що українці живуть у демократичній європейській державі. Державі, майбутнє якої будується руками простих українців – щиро та прозоро.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»