Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЧого хочуть кияни: «Укрбуд» провів масштабне соцопитування
До списку новин

Чого хочуть кияни: «Укрбуд» провів масштабне соцопитування

Читайте також

У будинках корпорації «Укрбуд» закінчилося масштабне соціологічне дослідження, покликане дати об'єктивну оцінку різних сторін роботи забудовника. Опитування, проведене незалежною компанією серед мешканців усіх зданих «Укрбудом» житлових комплексів, дозволило дізнатися неупереджену думку новоселів про якість будівництва будинків, благоустрій оточуючої території, надання житлово-комунальних послуг та роботу керуючих компаній. Результати дослідження вже узагальнені і надалі дозволять скорегувати роботу корпорації так, щоб максимально відповідати запитам мешканців.

- Ми не приховуємо, що таким чином хочемо підвищити лояльність покупців, - розповідає генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - Корпорація об'єднує десятки підрядних організацій, обслуговуючих компаній, і вони не завжди можуть самі об'єктивно оцінити свою роботу. Погляд з боку буде корисніший. Ми прекрасно розуміємо, що у мешканців будь-якого столичного будинку бувають і претензії, і пропозиції. Отримавши інформацію безпосередньо від них, ми зможемо підвищувати ефективність роботи всіх наших організацій таким чином, щоб максимально відповідати очікуванням клієнтів.

Так, ключову увагу під час дослідження було приділено напрямку роботи, яким більшість забудовників воліє взагалі не займатися. А саме поліпшенню житлових комплексів та їхньої інфраструктури вже після введення в експлуатацію. Незважаючи на те, що близько 80% новоселів в цілому позитивно оцінюють якість будівництва і благоустрою території, у чотирьох з п'яти мешканців є побажання щодо подальшого розвитку об'єктів. Найчастіше висловлювалися пропозиції з озеленення та огородження території, розширення парковок і під'їзних доріг. Багатьом новоселам не вистачає інфраструктурних об'єктів - спортзалів (33,6% опитаних), супермаркетів (31,4%), аптек (29,1%), відділень банків (23,7%). І саме ці побажання будуть враховуватися в першу чергу при подальшому поліпшенні будинків і оточуючої інфраструктури. Крім того, зібрані дані також планують використовувати при проектуванні нових об'єктів.

Окремо мешканці оцінювали роботу керуючих компаній і якість надаваних ними послуг. Сьогодні цією роботою повністю задоволені 62% мешканців. Нарікання викликають окремі аспекти: в деяких комплексах є претензії до швидкості вирішення проблем комунального характеру, до якості надання конкретних житлових послуг. Тому всі озвучені побажання також будуть враховані, а робота керуючих компаній буде скоректована таким чином, щоб забезпечити мешканцям максимально можливий рівень комфорту.

- Коли людина заселяється в квартиру від «Укрбуду», вона має бути впевнена в тому, що у неї не виникне проблем в процесі її експлуатації. Тому ми уважно ставимося до тих сторін обслуговування, які вимагають поліпшення. Зібрані дані дозволили нам адекватно оцінити сильні та слабкі сторони роботи керуючих компаній і зробити необхідні висновки, - резюмує Олег Майборода.

Зокрема, буде змінено програму підготовки персоналу і удосконалено процедуру прийому та обробки заявок мешканців, що дозволить оперативно і якісно вирішувати питання комунального характеру, а також реагувати на інші пропозиції та побажання клієнтів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»