Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудДизайнери представили інтер'єри квартир в ЖК CRYSTAL HOUSE
До списку новин

Дизайнери представили інтер'єри квартир в ЖК CRYSTAL HOUSE

Читайте також

ЖК CRYSTAL HOUSE від Укрбуд

Студія архітектурної 3D-візуалізації STG Innovations представила дизайн-рішення для квартир житлового комплексу CRYSTAL HOUSE, який будується корпорацією «Укрбуд» в Голосіївському районі Києва. Дизайнери розробили кілька пропозицій оформлення інтер'єрів з урахуванням основних потреб майбутніх мешканців. При розробці основну увагу приділили комфорту та раціональному використанню простору.

Передусім перед фахівцями стояло завдання виконати дизайн-рішення для дворівневої квартири, включаючи вітальню, кухню, ванну, передпокій, гардеробну, дитячі кімнати, спальні, кабінет і коридори. Перевагу віддали стилям ар-деко, мінімалізму, сучасній еклектиці та скандинавському стилю.

ЖК CRYSTAL HOUSE від Укрбуд

Так, приміщення в стилі ар-деко виділяються використанням сміливих геометричних форм, напівтонів, етнічних візерунків, строкатих орнаментів. Основний акцент зробили на високий рівень комфорту, який досягається в тому числі завдяки використанню технічних інновацій.

Для приміщень в скандинавському стилі характерна простота, універсальність і практичність. У такому інтер'єрі переважають натуральні матеріали, світлі тони та лаконічні форми, що припаде до душі людям, які цінують атмосферу умиротворення та спокою.

ЖК CRYSTAL HOUSE від Укрбуд

А ось любителям експериментів підійде сучасна еклектика - стиль з широкими можливостями. В його рамках дизайнери використовували поєднання образів та ідей з різних періодів часу.

Простір в стилі мінімалізм традиційно відрізняється стриманістю та строгістю оформлення. Цього вдалося домогтися завдяки високій функціональності предметів інтер'єру, правильній «геометрії» форм і акценту на двох базових кольорах.

ЖК CRYSTAL HOUSE від Укрбуд

Нагадаємо, що житловий комплекс CRYSTAL HOUSE - це чотирьохсекційний будинок змінної поверховості з паркінгом та упорядкованою територією, який зводиться на вулиці Жилянській в Києві. Він створюється з урахуванням всіх сучасних вимог до житла преміум-класу та має унікальний архітектурний стиль. Всі квартири в CRYSTAL HOUSE також будуть обладнані першою українською системою розумного будинку CLAP.

Отримати більш детальну інформацію про наявні дизайн-рішення можна у відділах продажів корпорації «Укрбуд».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»