Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудДизайнери розробили інтер’єри для ЖК «Злагода»
До списку новин

Дизайнери розробили інтер’єри для ЖК «Злагода»

Читайте також

Дизайнери компанії «Архімодуль» представили візуалізації місць загального користування в житловому комплексі «Злагода», який корпорація «Укрбуд» будує в Дарницькому районі Києва.

Дизайнери намагались у повній мірі розкрити всю суть назви ЖК – «Злагода», де мешканці змогли б відчути комфорт і благополуччя.

Дизайнери розробили інтер’єри для ЖК «Злагода» - УКРБУД

Переваги розроблених інтер’єрів – функціональність та естетика. З самого початку були обрані кольори, які найбільш вдало передадуть атмосферу стабільності і гармонії, стилю і затишку.

Холи, сходові майданчики і коридори оформлені переважно в коричневих тонах, що додає теплоти і робить їх по-справжньому затишними.

Дизайнери розробили інтер’єри для ЖК «Злагода» - УКРБУД

Поєднання коричневого і бежевого в інтер’єрі виглядає гармонійно і вишукано.  Вертикальні та горизонтальні лінії жовтого кольору на стінах розбавляють сувору гамму.

Глянцеві, дзеркальні поверхні візуально розширюють приміщення, а вбудована в стелю підвіска розподілить світло по всій території і буде вдало поєднуватись із загальним дизайном.

Дизайнери розробили інтер’єри для ЖК «Злагода» - УКРБУД

ЖК «Злагода» знаходиться в 15 хвилинах пішої прогулянки від станції метро «Харківська». На території комплексу передбачений дворівневий підземний паркінг, а поблизу розташовані паркові зони для відпочинку, кафе, ресторани, поліклініки та різнопрофільні магазини. Окрім того, кожна квартира оснащена системою розумного дому CLAP. Доплачувати за інноваційну систему, котра є ексклюзивом будинків «Укрбуд», мешканцям не доведеться.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»