• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудДо Дня Пам’яті та Перемоги від президента Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Микитася М.В.
До списку новин

До Дня Пам’яті та Перемоги від президента Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Микитася М.В.

День Перемоги назавжди залишиться символом героїчного минулого, величі духу, мужності, самовідданості українського народу. Пам'ять про тих, хто захищав рідну землю від загарбників, має залишатись в наших серцях вічно. Сьогодні ми висловлюємо нашу повагу та вдячність тим, хто бився на передовій, героїчно працював у тилу, чинив опір ворогові у складі партизанських загонів, відновлював народне господарство в повоєнні роки. 


Війна забрала десятки мільйонів життів, гіркота втрат торкнулася практично кожної родини. Зараз, як ніколи, ми маємо пам’ятати, якою ціною дісталася Перемога! Сьогодні ми розуміємо, яким важливим є мир та який життєвий подвиг здійснили воїни-визволителі. Їх урок честі та слави, героїзму та самопожертви, вірності Вітчизні надихає нас відстоювати мир в нашій країні. Низький уклін, вічна пам’ять і слава героям! 

Нашим обов’язком є бути гідними продовжувачами справи наших прадідів, дідів та батьків. Їх стійкість, мужність і самовідданість – приклад патріотизму та любові до рідної землі! Сьогодні, в 70-ту річницю героїчного подвигу, хочеться побажати всім нам мирного неба, єдності, спокою та злагоди, добрих новин та міцного здоров’я! Світлого майбутнього нашій Україні! 

З повагою, 
Максим Микитась, 
Президент Української державної будівельної корпорації «Укрбуд»