• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудДо ювілею Національної опери «Укрбуд» подарував квартиру головному хормейстеру країни
До списку новин

До ювілею Національної опери «Укрбуд» подарував квартиру головному хормейстеру країни

Читайте також

Національна опера України відзначає свій 150-річний ювілей. З нагоди свята в найбільшому музичному театрі держави відбувся грандіозний гала-концерт за участю президента Петра Порошенка. А генеральним спонсором заходу,  в якому взяли участь найяскравіші зірки оперної та балетної сцени, стала будівельна корпорація «Укрбуд».

- На перший погляд будівельник та артист - це діаметрально протилежні професії. Але як мінімум одну спільну рису вони мають - ми всі  даруємо людям щастя, - говорить заслужений будівельник Юрій Пелих, який від імені «Укрбуду»  привітав творчий колектив театру зі святом. - По-перше, якби не архітектори та будівельники, то ми б не мали можливості відзначати це свято у цій прекрасній будівлі, яка є справжньою архітектурною перлиною нашої столиці. По-друге, ви щоденно своєю творчістю тішите глядачів, а будівельники, у свою чергу,  складають власні твори, але тільки в камені. І ми так само намагаємося приносити людям радість та позитивні емоції. Ми хочемо, щоб принаймні один член вашого творчого колективу відчув радість від наших зусиль.

«Укрбуд» вирішив привітати з ювілеєм опери Богдана Пліша - заслуженого діяча мистецтв України, головного хормейстера театру та одного з кращих художніх керівників закладу. З нагоди свята він отримав від корпорації новеньку двокімнатну квартиру в комфортабельному житловому комплексі «Казка».

Цей ЖК складається з дев’яти малоповерхових будинків, розташованих у Голосіївському районі столиці поряд з мальовничим парком «Феофанія» та музеєм під відкритим небом «Пирогово». А квартири в «Казці» мають відмінну рису, що виділяє їх серед іншого житла в київських новобудовах. Вони обладнані двоконтурними газовими котлами, які дозволяють господарю самому вирішувати, коли починати або закінчувати опалювальний сезон.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»