Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудДокументальну стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» представлять на кінофестивалі у Каннах
До списку новин

Документальну стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» представлять на кінофестивалі у Каннах

Читайте також

11 травня у французьких Каннах стартував 69-ий щорічний кінофестиваль – найголовніша світова культурна подія сезону. Протягом двох тижнів в рамках кіноринку фестивалю працюватиме й український павільйон, в якому буде проведено низку заходів задля популяризації сучасного українського кіномистецтва. 


Зокрема, 14 травня за ініціативи українського кінофестивалю «Молодість» відбудеться презентація двох незалежних вітчизняних проектів. Перший з них – ігрова картина «Жива» режисера Тараса Химича. Другий фільм – це документальна стрічка «Чорнобиль. Зона майбутнього», автором ідеї, ведучим та продюсером якої є президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. 

- Переймаюся, як сприймуть фільм європейські глядачі та кінокритики. Друзі жартують, що все пройде добре, адже в цьому році крісло голови журі обійняв австралійський режисер Джордж Міллер, автор знаменитої саги про Божевільного Макса, - поділився очікуваннями Микитась на своїй сторінці у Facebook

Стрічка «Чорнобиль. Зона майбутнього» - це головна подія в українській документалістиці, присвячена до тридцятої річниці аварії на ЧАЕС. Завдання фільму – не лише розповісти про минуле та сьогодення станції і зони відчуження, а й показати міжнародному глядачеві, які перспективи є у цих територій. А їх чимало – від налагодження аграрно-паливної промисловості до створення першого в Україні центру альтернативної енергетики. 

До речі, зазирнути у майбутнє Чорнобильської зони можна вже зараз, і їхати на Лазурний берег для цього зовсім не обов’язково. Документальна стрічка доступнадля вільного перегляду, в тому числі з англійськими субтитрами. 

Крім того, протягом фестивальних днів на кіноринку в Каннах відбудуться покази українських стрічок «Гніздо горлиці», «Моя бабуся Фані Каплан», «Гетьман», «Тепер я буду любити тебе» та 3D-анімації «Микита Кожум’яка». Побачити всі найяскравіші твори сучасного українського кіномистецтва західні глядачі матимуть змогу до 20 травня.

Документальную ленту «Чернобыль. Зона будущего» представят на Каннском кинофестивале
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»