• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЕксперти оцінили готовність України до впровадження систем розумного дому
До списку новин

Експерти оцінили готовність України до впровадження систем розумного дому

Читайте також

Презентація CLAP для будинків Укрбуд

Широке використання інтелектуальних систем, що дозволяють українцям ефективно управляти своїм житлом - це крок, який ознаменує новий етап розвитку ринку нерухомості в нашій країні. Таку думку галузеві експерти висловили на бізнес-сніданку «Розумне місто та розумний дім - рішення у світі та в Україні», що пройшов у Києві. Учасники обговорили, якими мають бути системи розумного дому та їх основні функції, наскільки ці системи затребувані українським ринком і як успішно інтегрувати їх в прогресивні концепції «розумного міста».

Однією з ключових тем зустрічі стала відповідність світових тенденцій у створенні «розумного дому» українським реаліям. Про особливості адаптації зарубіжних трендів до умов нашої країни розповів Євген Ільєнко, керівник проекту CLAP - першої української системи розумного дому.

Презентація CLAP для будинків Укрбуд

- У порівнянні з зарубіжними аналогами у CLAP основна перевага - адаптованість до наших реалій. В системі враховане те, як працюють наші комунальні служби, в якому форматі їм потрібні дані, як працює тарифікація. Українська розробка може зчитувати дані з лічильників, які встановлюються в квартирах. І може спілкуватися з користувачем українською мовою, - зазначив Ільєнко.

Нагадаємо, CLAP - це перша в Україні повноцінна система розумного будинку, що об'єднує інструменти управління безпекою житла, комфортом та економією. Вона складається з майже непомітних датчиків і регуляторів, розташованих в кожній кімнаті, єдиного координаційного центру та панелі управління, об'єднаної з відеодомофоном. Керувати системою користувач зможе за допомогою програми, доступної на смартфонах і планшетах або через браузер персонального комп'ютеру.

У найближчі роки системою CLAP планується обладнати близько 20 тисяч квартир в житлових комплексах корпорації «Укрбуд» - незалежно від класу житла. На відміну від інших пропонованих на ринку систем розумного будинку, клієнтам «Укрбуд» не доведеться платити за це додатково.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»