Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЕксперти розповіли, як запобігти виникненню недобудов
До списку новин

Експерти розповіли, як запобігти виникненню недобудов

Читайте також

Керівник департаменту продажів корпорації «Укрбуд» Оксана Голобородько взяла участь у круглому столі Асоціації інвесторів житла з питань замороженого та незаконного будівництва у Києві. На заході інвестори, забудовники, представники влади й громадськості закцентували увагу на існуючих прикладах успішного завершення будівництва житлових комплексів, які протягом тривалого періоду були «замороженими». 

 
Оксана Голобородько розповіла, що в активі компанії є досвід добудови чотирьох таких ЖК: «Артеміда», «Герцен-Парк», «Парк-холл «Горький» і «Лісовий». Представник будівельної компанії зазначила, що її колеги беруться за такі об’єкти як з фінансових, так і з соціальних причин – зняти напругу в суспільстві та забезпечити права інвесторів на нерухомість. 
 
- Це дуже непросто - братися за будинки, які стояли заморожені роками! Є випадки, коли я власноруч розшукувала інвесторів, які вклали кошти в будинок та не отримали житло. Переломити їхню недовіру дуже складно, вирішити безліч юридичних питань - також. Але ж ми розуміємо, що інвестор не винний у тому, що натрапив на ненадійного забудовника. Так, будувати з нуля значно вигідніше, ніж завершувати чиїсь недобудови. Але «Укрбуд» розуміє яка це допомога Києву, зменшення соціальної напруги, - каже Оксана Петрівна. - Зараз корпорація «Укрбуд» є однією з активніших на ринку щодо добудови покинутих об’єктів. 
 
У той самий час на сьогоднішній день у столиці нараховується близько 200 об’єктів незаконного будівництва, підкреслив директор рейтингового агентства «Євро-Рейтинг» Григорій Перерва. Хоча за офіційними даними КМДА ця цифра становить 26 новобудов. 
 
Експерти розповіли, як запобігти виникненню недобудов.jpg
 
За словами Перерви, їх загальна площа сягає 1,5 мільйони квадратних метрів, що в грошовому еквіваленті становить півтора мільярди доларів. За його оцінками, в проблемних будинках можуть придбати квартири від 12 до 15 тисяч громадян. Враховуючи, що ці цифри мають тенденцію до зростання в майбутньому, постає коло питань, з якими владі та громадськості доведеться зіткнутися вже найближчим часом. 
 
Заступник директора Департаменту земельних ресурсів КМДА Юрій Кулаковський зазначив, що недобудови виникають через низку причин: недосконалість законодавства, відсутність зонінгу та детальних планів територій, а також те, що часом забудовник не може швидко й водночас законно отримати земельну ділянку. 
 
Але однією з найважливіших причин замороження будівництв у Києві, на думку учасників круглого столу, є поява людей, які видають себе за активістів та блокують роботу забудовника лише з єдиною метою – нажитися на ньому та отримати за безцінь квадратні метри чи гроші.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»