Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудГоловний принцип «Укрбуду»: доступна ціна та добра якість
До списку новин

Головний принцип «Укрбуду»: доступна ціна та добра якість

Читайте також

Конкуренція на будівельному ринку, зростаючі ціни на енергоносії ставлять питання якості та впровадження енергозберігаючих технологій на перше місце, змушуючи забудовників приділяти більше уваги характеристикам своїх об'єктів. І якщо деякі недобросовісні постачальники можуть надавати будівельникам матеріали недостатньо високої якості, то завдання забудовників - ретельно контролювати як властивості будматеріалів, так і всі процеси на будмайданчику. Адже на кону - комфорт і благополуччя людей, які купують квартири в новобудовах.

Про це йшлося на конференції «Проблеми якості в сучасному будівництві», в якій взяли участь представники профільних наукових організацій і компаній, що входять до структури Української державної будівельної корпорації «Укрбуд». Будівельники-практики та представники наукових кіл обговорили цілу низку питань, пов'язаних з якістю матеріалів і робіт: проектуванням, гідроізоляцією будівельних конструкцій, особливістю бетонування в зимових умовах, електромонтажними роботами і т.д.

- Ринок житлового будівництва столиці доволі конкурентний, десятки компаній пропонують житло за різними цінами та різної якості, - говорить заступник голови правління компанії «Укрбуд» Сергій Якусевич. - І щоб бути кращими, ми повинні на перше місце ставити свою відповідальність перед інвесторами. - Саме тому прийняте рішення про те, що в 2017 році буде посилений контроль якості використовуваних будівельних матеріалів, дверей і вікон, комплектуючих.

«Укрбуд» традиційно робить ставку на «класичну» червону цеглу - «дихаючий», екологічний і теплий матеріал. Використовуються повна термосанація (комплексне утеплення) будинків і сучасні енергозберігаючі віконні системи, що за даними фахівців дозволяє підвищити температуру в приміщенні в середньому на 5 градусів. А високоякісні системи європейського лідера теплоізоляції марки Baumit забезпечують комфортну атмосферу в квартирах, економію енергії, а також захист від цвілі та грибка.

- Однією з наших головних переваг на ринку завжди була максимально доступна ціна при гідній якості будівництва, - зазначає генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - Але прогрес не стоїть на місці, і ми повинні рухатися вперед разом з ним. Ми будемо і далі домагатися оптимального співвідношення ціни та якості. Одного посилення контролю за будівельними процесами недостатньо для того, щоб продовжувати утримувати лідерські позиції. Тому в нинішньому році ми продовжимо розвивати і розпочату в 2016-му програму доступного житла.

За словами Олега Майбороди, вже сьогодні забудовник виходить на ринок з привабливими ціновими пропозиціями по житлу в п'яти районах столиці. Ціна квадратного метра в них стартує від 13500 гривень.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»