Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудГотується до здачі житловий комплекс «Верховина»
До списку новин

Готується до здачі житловий комплекс «Верховина»

Читайте також

Будівельна корпорація «Укрбуд» готує до здачі житловий комплекс «Верховина», що знаходиться у Святошинському районі Києва.

Будівельники асфальтують заїзди на територію ЖК, займаються розміткою машиномісць в підземному паркінгу, закінчують монтаж освітлення та благоустрій на прилеглій території. Найближчим часом робітники приступлять до монтажу дитячого ігрового майданчика.

Готується до здачі житловий комплекс «Верховина»

В будинку вже встановлені поквартирно лічильники електроенергії, гарячої і холодної  води. Зекономити на утриманні житла можна з допомогою індивідуальних теплолічильників, що передбачені в кожній квартирі. В двосекційному будинку різної поверховості (12 і 15 поверхів) встановлено 5 ліфтів. Комплекс відрізняється широким вибором квартир різноманітних планувань: від однокімнатних площею 47 м²  до дворівневих шестикімнатних площею 160 м².

Поруч з житловим комплексом «Верховина» розташоварні дитячі садки, школи, університети, магазини, торговий центр, банки і кафе. В декількох кварталах від ЖК знаходяться станції метрополітену «Святошин» і «Житомирська», зупинки міської електрички та громадського транспорту.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»