Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЯк знімали «квартирний трилер» від «Укрбуд»
До списку новин

Як знімали «квартирний трилер» від «Укрбуд»

У квітні 2018 року будівельна корпорація «Укрбуд» випустила відеоролик, який в іронічній формі попереджає про небезпеку купівлі житла на вторинному ринку. Відеоролик запам'ятався глядачам кумедними сценками та колоритними персонажами, а також викликав чималий інтерес. Тільки на YouTube його подивилися вже понад мільйон разів. Тож настав час трохи відкрити завісу таємниці та показати, як саме знімався «перший український трилер» від «Укрбуд».

Виробництвом відео займалися фахівці продакшн-хаусу Electric Sheep Film. Проект зняли Андрій Копоц і Макар Северин, які раніше поставили знаменитий ролик епічної битви в дусі «Ігри престолів» та інші відомі відео для PariMatch, а також працювали з іншими великими брендами.

Одним з головних викликів для знімальної групи став збір відповідного реквізиту. Реквізитори обійшли мало не всі склади Києва, побували в багатьох приватних будинках, квартирах, на горищах і у флігелях. В результаті кожна річ, присутня в кадрі - чи то сервант, меблева стінка або навіть дверна ручка - не просто відповідає відображуваній епосі, але й несе на собі відбиток історій та доль багатьох українських сімей.

Ще одним важливим завданням став підбір акторів, здатних максимально гармонійно втілити вибрані образи на екрані. Шукали їх по всій Україні та навіть у ближньому зарубіжжі. Кастинг тривав майже 20 днів, включаючи три сесії тестів гриму та кілька сеансів проб. У підсумку вибір зупинили на Віталії Петі, заслуженому артисту України Андрію Пархоменку та Володимирі Попові в ролі господарів квартир. А пару, що вибирає собі житло, зіграли Анастасія Аверіна та Богдан Любомирський.

Загалом на майданчику були задіяні понад сто людей: технічна група, художники, творча група, актори. Зйомки ролика сумарно тривали 18 годин. А на підготовку до них знадобилося цілих два тижні: тільки декорації будували близько п'яти днів. При цьому велику увагу приділили деталям. Наприклад, в першій квартирі з лічильника в коридорі летять справжні іскри, для створення яких використовували зварювальний апарат. А яєчню для господаря останньої квартири смажили прямо на знімальному майданчику. Знадобилося цілих 18 сковорідок із салом з особистих запасів художників. Сам домовласник теж має невеличкий секрет: оскільки накладних брів у гримерів не було, на їх місці у нього красуються наклеєні вуса.

Доречі, режисерську версію відеоролика вже встигли відзначити нагородою міжнародного рекламного фестивалю White Square у Мінську. Також його подали і на Київський міжнародний фестиваль реклами, результати якого оголосять на початку червня.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»