Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЮрій Пелих: будівельній галузі необхідна реформа
До списку новин

Юрій Пелих: будівельній галузі необхідна реформа

Читайте також

Основне завдання, яке стоїть сьогодні перед будівельними організаціями України та учасниками ринку - спільними зусиллями не допустити розвалу системи професійної освіти. Про це в рамках першого Всеукраїнського форуму роботодавців будівельної галузі заявив голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд» Юрій Пелих, повідомляє УНИАН.

- Знищення професійно-технічних училищ, коледжів і технікумів ставить під загрозу функціонування будівельних вузів України, - зазначив він. - Я загострюю загальну увагу на необхідності справжньої реформи та створення єдиної системи підготовки будівельних кадрів: в системі університету мають бути ПТУ, коледжі та сам ВНЗ. Це має бути замкнутий єдиний ланцюг навчання.

Юрій Пелих додав, що подібна система вже розроблена Асоціацією будівельників України. Найближчим часом ці пропозиції планується передати на розгляд Міністерства освіти і науки, Кабінету міністрів і Верховної Ради.

- Я впевнений, що це саме та реформа, яка дає надію на майбутнє будівельної освіти в Україні, - підкреслив голова ради директорів будівельної компанії «Укрбуд».

Відзначимо, що перший Всеукраїнський форум роботодавців будівельної галузі відбувся в Київському національному університеті будівництва і архітектури. Він об'єднав керівників профільних міністерств, топ-менеджерів будівельних організацій і керівників навчальних закладів. Мета заходу, який пройшов під гаслом «Нові виклики і рішення» - визначити напрямки якісної підготовки кадрів для будівельної галузі в сучасних умовах.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»