Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКерівник «Укрбуду» відповів на звинувачення активістів
До списку новин

Керівник «Укрбуду» відповів на звинувачення активістів

- Останнім часом театр абсурду серед "активістів" і людей які стоять за ними просто розчулює, виявляється я розпродаю квартири хлопців-учасників АТО, а будинок повинен будуватися з повітря, - так прокоментував на своїй сторінці у Фейсбуці недостовірну інформацію президент будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. При цьому він повідомив, що «Укрбуд» одним з перших став надавати допомогу військовим, передавши їм 15 нових автомобілів. 


Днями в ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що корпорація реалізує квартири в ЖК «Верховина», які нібито призначені правоохоронцям та учасникам АТО. У свою чергу «Укрбуд» роз'яснює, що замовником будівництва є ГУ МВС у м.Києві, а все фінансування забезпечує інвестор, тобто компанія корпорації. Згідно з укладеним інвестиційним договором однією частиною квартир володіє замовник, а інший інвестор (він же забудовник). Якраз інвестор і почав реалізацію своєї частини житла для забезпечення подальших будівельних робіт, стверджують в «Укрбуд». 
У корпорації підкреслюють, що «замовник будівництва вправі розпорядитись на власний розсуд виключно своєю часткою» 

У своєму коментарі керівник «Укрбуду» торкнувся ситуації навколо ще одного будівництва, поряд з яким проходять громадські акції. Мова йде про житловий комплекс «Подол Градь» на Воздвиженці. 

За словами Максима Микитася, спочатку активісти заявляли про 12 поверхових будинках і вимагали знести зайві, хоча будівельники зводять семиповерхові будівлі з мансардою, що відповідає вимогам будівництва в історичній зоні. При цьому саме забудовник за свої кошти, оскільки бюджетних не виділяється, займається зміцненням найближчого схилу, який погрожував сусіднім будинкам. 

Також президент корпорації нагадав про довгобуди столиці. 
- Чомусь не приходять під вікна КМДА інвестори, що зневірилися отримати свої квартири з 2006 року - а це більше 400 сімей!, - зазначив Микитась. - «Укрбуд» єдиний відгукнувся на їхнє прохання, взявся і довів до розуму 3 житлових комплекси, заморожених з 2006 року!
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»