• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудОлег Майборода увійшов до рейтингу кращих топ-менеджерів України
До списку новин

Олег Майборода увійшов до рейтингу кращих топ-менеджерів України

Читайте також

Журнал Фокус підбив підсумки щорічного рейтингу кращих керівників українських компаній. Керуючись рекомендаціями сотні експертів, автори дослідження визначили 33 найкращих топ-менеджера в 11 галузях української економіки. В результаті до трійки кращих в будівельній сфері увійшов генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

- Олег Майборода керує управляючою компанією «Укрбуд Девелопмент», яка координує роботу підприємств корпорації «Укрбуд». За минулий рік обсяги побудованих «Укрбудом» площ збільшилися більш ніж наполовину. Річний дохід підвищився майже на 8%, а обсяги залучених коштів приватних інвесторів - на 3%, - відзначають укладачі рейтингу.

Автори підкреслюють, що в портфелі «Укрбуду» знаходяться майже три десятки будівель, що будуються. І в деяких з них квадратний метр коштує менше 15 тис. грн., що скоріше порівняно з цінами столичного передмістя, а не Києва.

- Ми оптимізували ресурси, підкоригували кадрову політику і змогли запропонувати ціну, доступну максимально широкому колу людей, - пояснив цінову політику компанії Майборода.

У матеріалі наголошується, що для розширення кола покупців в «Укрбуді» запропонували зручну розстрочку та уклали партнерські угоди з банками щодо іпотечного кредитування. А в найближчому майбутньому в корпорації планують зосередитися на розширенні портфелю, приділяючи підвищену увагу якості робіт.