Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудОлег Майборода увійшов до рейтингу кращих топ-менеджерів України
До списку новин

Олег Майборода увійшов до рейтингу кращих топ-менеджерів України

Читайте також

Журнал Фокус підбив підсумки щорічного рейтингу кращих керівників українських компаній. Керуючись рекомендаціями сотні експертів, автори дослідження визначили 33 найкращих топ-менеджера в 11 галузях української економіки. В результаті до трійки кращих в будівельній сфері увійшов генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

- Олег Майборода керує управляючою компанією «Укрбуд Девелопмент», яка координує роботу підприємств корпорації «Укрбуд». За минулий рік обсяги побудованих «Укрбудом» площ збільшилися більш ніж наполовину. Річний дохід підвищився майже на 8%, а обсяги залучених коштів приватних інвесторів - на 3%, - відзначають укладачі рейтингу.

Автори підкреслюють, що в портфелі «Укрбуду» знаходяться майже три десятки будівель, що будуються. І в деяких з них квадратний метр коштує менше 15 тис. грн., що скоріше порівняно з цінами столичного передмістя, а не Києва.

- Ми оптимізували ресурси, підкоригували кадрову політику і змогли запропонувати ціну, доступну максимально широкому колу людей, - пояснив цінову політику компанії Майборода.

У матеріалі наголошується, що для розширення кола покупців в «Укрбуді» запропонували зручну розстрочку та уклали партнерські угоди з банками щодо іпотечного кредитування. А в найближчому майбутньому в корпорації планують зосередитися на розширенні портфелю, приділяючи підвищену увагу якості робіт.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»