Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКерівнику компанії «Укренергомонтаж» Михайлу Бородавку присвоєно звання заслуженого будівельника України
До списку новин

Керівнику компанії «Укренергомонтаж» Михайлу Бородавку присвоєно звання заслуженого будівельника України

Читайте також

З нагоди 26-ої річниці незалежності України Президент Петро Порошенко присвоїв звання заслуженого будівельника України Михайлу Бородавку – генеральному директору компанії «Укренергомонтаж». Про це йдеться в указі Голови держави. Компанія, що є однією з ключових в Українській Державній будівельній корпорації «Укрбуд», ще з 1986 року проводить стабілізаційні роботи на Чорнобильській АЕС. Зокрема, в минулому році її фахівці реконструювали станцію та збудували огороджувальний контур ЧАЕС, який був необхідний для насування нового укриття на старий саркофаг.

Крім того, «Укренергомонтаж» підготував проммайданчик для будівництва Арки, збудував нову вентиляційну трубу та завод з переробки рідких радіоактивних відходів, створив системи контролю доступу, протипожежного і фізичного захисту, санпропускник для персоналу та реалізував ще низку ключових проектів на Чорнобильській станції. Зараз компанія продовжує стабілізаційні роботи у 3-му та 4-му блоках ЧАЕС, а також будує нову залізничну колію до Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Разом з Михайлом Бородавком державними нагородами були відзначені боксер Володимир Кличко та артисти Богдан Бенюк, Остап Ступка і Тарас Чубай. Зазначимо, що в минулому році Президентом України також був відзначений екс-голова наглядової ради «Укренергомонтажу» Віктор Микитась. З нагоди насування Арки на четвертий енергоблок ЧАЕС його посмертно нагородили орденом «За заслуги» III ступеня.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»