• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКиївських школярів навчили економії на прикладі системи розумного дому CLAP
До списку новин

Київських школярів навчили економії на прикладі системи розумного дому CLAP

Читайте також

Система розумного дому CLAP від Укрбуд

Учні столичної спеціалізованої школи № 120 відвідали шоу-рум системи розумного дому CLAP, відкритий в центральному офісі продажів «Укрбуду», який демонструє всі можливості технологічної новинки.

Щороку учні школи працюють над цікавими пізнавальними проектами. Цього разу їм було запропоновано вибрати проект фірми майбутнього, яку вони самі хотіли б заснувати. Школярі вирішили вибрати актуальну тему інноваційних будівельних технологій та енергозбереження.

Під час екскурсій в офіс корпорації учні дізналися про можливості системи розумного будинку CLAP, яка буде встановлена ​​в 20 тисячах квартир від «Укрбуду». Відвідавши презентаційну кімнату, школярі на власні очі побачили, як можна дистанційно за допомогою смартфону керувати всією системою та налаштовувати потрібні сценарії енергозбереження.

Система розумного дому CLAP від Укрбуд

Актуальність використання системи CLAP, з огляду на зростаючі ціни на енергоносії, важко переоцінити, адже вона допомагає помітно заощадити на комунальних платежах. Наприклад, штучний інтелект сам вибирає те джерело тепла, яке дозволить домогтися потрібної температури з найменшими витратами. Крім того, якщо в будинку є знижки на енергоресурси в певний час, то CLAP врахує і це.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»