Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКитай створить сонячну електростанцію в зоні ЧАЕС
До списку новин

Китай створить сонячну електростанцію в зоні ЧАЕС

Читайте також

Дві китайські компанії планують побудувати сонячну електростанцію в 30-кілометровій зоні відчуження навколо Чорнобильської АЕС. Про це йдеться в прес-релізі, опублікованому одним з учасників проекту. Будувати енергетичний об'єкт потужністю у понад гігават будуть China National Complete Engineering Corp (CCEC), дочірнє підприємство Китайської Національної машинобудівної корпорації, та GCL System Integration Technology (GCL-SI), що входить до складу провідної світової енергетичної групи GCL. Перша як генеральний підрядник здійснюватиме управління проектом, а друга відповідає за проектування електростанції та створення об'єктів для неї.

Очікується, що будівництво сонячної електростанції почнеться в наступному році. Вартість проекту поки не розголошується, як і місце розташування майбутнього об'єкту. Водночас, у GCL-SI повідомили, що ділянка вже пройшла кілька етапів перевірок представниками компанії.

- Ми намагаємося відновити колись пошкоджену ділянку за допомогою «зелених» і поновлюваних джерел енергії, що призведе до значних соціальних і економічних результатів, - заявив глава GCL-SI Шу Хуа.

Нагадаємо, напередодні 30-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС журналісти Центрального телебачення Китаю зробили сюжет про роботу іноземних фахівців і вітчизняних будівельників на станції. А також дізналися про те, що чекає на ЧАЕС в майбутньому та які перспективи існують у зони відчуження, у Максима Микитася, який очолював Українську державну будівельну корпорацію «Укрбуд».

Відзначимо, що ідея використання Чорнобильської зони відчуження як джерела альтернативної енергетики раніше була озвучена Максимом Микитасем у документальній стрічці «Чорнобиль. Зона майбутнього».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»