Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКитайське ТБ показало роботу українців на ЧАЕС
До списку новин

Китайське ТБ показало роботу українців на ЧАЕС

Читайте також

Напередодні 30-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС Центральне телебачення Китаю підготувало сюжет про відповідальну роботу, яку іноземні фахівці та вітчизняні будівельники проводять на зруйнованій станції. Про те, що чекає на ЧАЕС в майбутньому та який план дій міжнародного співтовариства щодо нового укриття, кореспонденту каналу Лі Джинг розповів президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.

- Перша фаза - це підготовчі роботи для насування Арки. Друга фаза - це безпосереднє насування Арки. І третя фаза - це вилучення всього радіоактивного палива зсередини Арки, з четвертого блоку, і вже потім перетворення всієї цієї території в максимально безпечну, - зазначив він.

Крім того, Микитась обговорив з журналістами складності, з якими довелося зіткнутися при будівництві нового укриття на ЧАЕС і те, які перспективи існують у зони відчуження.

Нагадаємо, що за першу фазу робіт на станції відповідають фахівці компанії «Укренергомонтаж», що входить до складу «Укрбуду». Завдання українських будівельників полягає в тому, щоб повністю звільнити ЧАЕС від аварійних конструкцій і напливів бетону, а також зміцнити всі існуючі стіни та перекриття, при цьому збудувавши дві нові стіни. Саме вони закриють Новий безпечний конфайнмент, або Арку, з двох сторін, що дозволить забезпечити її герметичність після насування.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»