Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКолектив Укрбуду співчуває родині Віктора Григоровича Микитася
До списку новин

Колектив Укрбуду співчуває родині Віктора Григоровича Микитася

На 70-му році життя, після тривалої хвороби, пішов з життя Заслужений енергетик України Віктор Григорович Микитась. Людина, яка будувала реакторні блоки Чорнобильської атомної електростанції та у числі перших ліквідаторів собою заслонила людство від наслідків страшної трагедії. В.Г.Микитась керував операцією з локалізації аварії, за що був нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора. 


Життя Віктора Григоровича було нерозривно пов’язане з ЧАЕС. Тут він познайомився зі своєю дружиною, у Прип’яті народився їхній син. І до останнього, навіть маючи інвалідність, Віктор Микитась працював у Чорнобилі. За його участі реалізовано декілька масштабних проектів: виведений з експлуатації 4-й енергоблок, встановлено нову вентиляційну трубу другої черги ЧАЕС, велися роботи з будівництва нового Укриття. 

Колективи Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", Будівельної компанії "Укрбуд", Академії будівництва України висловлюють щире співчуття дружині Лідії Григорівні та синові Максиму Вікторовичу, який продовжує справу свого батька. Віктор Григорович Микитась – гідний приклад самовідданої праці та людяності для всіх нас!
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»