• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКорпорація «Укрбуд» готова до конструктивного діалогу з активістами, яким не байдуже майбутнє столиці
До списку новин

Корпорація «Укрбуд» готова до конструктивного діалогу з активістами, яким не байдуже майбутнє столиці

Сьогодні відбулася акція в якій взяли участь менше 10 осіб, в ході якої висловлювалися звинувачення на адресу забудовника житлового комплексу на вул. Дегтярній (Воздвиженка). 


Змушені констатувати, що окремі особи продовжують маніпулювати громадською думкою, звинувачуючи будівельників у зведенні «бетонних монстрів», «варварського» вирубування зелених насаджень, відсутності парковки для автомобілів і навіть у руйнуванні поруч розташованої будівлі, яку називають «музеєм». 

Нагадаємо, що будівництво житлового комплексу розпочато на вул. Дегтярній в 2014 році. Зводяться сім малоповерхових будинків в стилі XIX століття, які повністю вписуються в архітектуру і ландшафт Воздвиженки. 

Проектом передбачено будівництво паркінгів з необхідною кількістю паркувальних місць і гостьовими стоянками (загальна кількість - близько 350 машиномісць). 

Що стосується зелених насаджень, то у забудовника є всі необхідні документи (акти), що свідчать про те, що процедура була проведена законно, а бюджет отримав значну грошову компенсацію. 

Інформуємо громадськість про те, що до початку активного будівництва забудовником в обов'язковому порядку проводиться спеціальний огляд і фотофіксація стану прилеглих будівель. Таке обстеження сертифікованим фахівцем з наступним складанням Технічного звіту було проведено і в цей раз. Дані обстеження і фотографії документально свідчать про те, що до руйнування прилеглого будинку, яке деякі активісти називають «музеєм», забудовник не має ніякого відношення. 

На жаль, мітингувальники, які сьогодні вийшли «протестувати», не знайшли часу ознайомиться з необхідними звітами та фотодокументами. 

Корпорація «Укрбуд» завжди готова до конструктивного діалогу та співпраці з представниками громадськості та активістами, яким дійсно не байдуже майбутнє нашої столиці. 

На знімках: так виглядала будівля «зруйнованого музею» ще до початку будівництва
 
Музей.jpg

Музей.jpg
 
Музей.jpg
 
Музей.jpg
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»