• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКорпорація «Укрбуд» закликає підтримати військових
До списку новин

Корпорація «Укрбуд» закликає підтримати військових

Закликаємо всіх небайдужих підтримати наших бійців, які зараз приймають участь в АТО! В нинішній тяжкий для держави час кожен має зробити свій внесок: коштами, речами, порадами, листами, малюнками, молитвами, хто чим може. В нашій з вами єдності та допомозі запорука перемоги в боротьбі з терористами, збереженні незалежності та територіальної цілісності України в майбутньому.

В Києві не лише чують Схід, а й докладають максимальних зусиль для повернення миру в регіоні. Максим Микитась, Президент корпорації «Укрбуд» та депутат Київради, разом зі співголовою депутатської фракції «УДАР-Солідарність» Ігорем Кононенко за власні кошти та за фінансової підтримки будівельної корпорації «Укрбуд» придбали та передали 12 одиниць техніки, 60 наметів зі спальниками, паливо та інші речі 12-му київському батальйону, батальйону «Айдар», «Шахтар» та 30-й механізованій бригаді, які на даний момент несуть бойову службу в зоні АТО.

Ми й надалі будемо підтримувати українську армію та закликаємо Вас долучитися до загальної справи наближення дати встановлення миру в нашій країні!