• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКорпорація «Укрбуд» переходить на нові стандарти будівництва
До списку новин

Корпорація «Укрбуд» переходить на нові стандарти будівництва

Читайте також

Корпорація «Укрбуд» впроваджує нові європейські стандарти в будівництві, енергоефективності, архітектурі та дизайні, благоустрою, сервісі, безпеці, інфраструктурі, доступності та  комфорту.

«Сучасному покупцеві вже не потрібна просто квартира, йому потрібен певний спосіб життя, який складається з безлічі пов'язаних елементів, і слід за якістю будівництва людині важливо - чи буде в його будинку безпечно, хто його обслуговує, зможе він заощадити на комунальних рахунках, - розповідає  гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

Корпорація тепер піднімає планку в житловому будівництві на новий рівень – запускаючи 9 ключових стандартів, якім будуть відповідати всі житлові комплекси «Укрбуда».

«Це наша нова філософія - об'єднати дев'ять виведених нами ключових стандартів в програму Новий стандарт життя, при якому людині не треба шукати компроміси - дешево, але неякісно  або красиво, але дорого і так далі, - підкреслює Майборода.

Нові стандарти житла «Укрбуд» починає впроваджувати з 2018 року. Корпорація вже вирушила на безпрецедентний крок, вирішивши встановити в будинках, введених  в цьому році систему розумного будинку CLAP. За кілька років вона буде встановлена ​​в більш ніж 20 тисяч квартир. При цьому доплачувати окремо за неї нікому не доведеться - незалежно від класу житла вона буде встановлена ​​«за замовчуванням».

«Укрбуд» всього за кілька років перетворився на щонайбільшого столичного забудовника. За п'ять років корпорація ввела в експлуатацію 55 будинків у 20-ти житлових комплексах. Сьогодні «Укрбуд» є першим серед забудовників Києва по динаміці та чисельності об'єктів, що будуються.

Нові стандарти будівництва від «Укрбуд»

Корпорація «Укрбуд» переходить на нові стандарти будівництва

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»