Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКорпорація «Укрбуд» стала членом міжнародної федерації нерухомості
До списку новин

Корпорація «Укрбуд» стала членом міжнародної федерації нерухомості

Читайте також

Фото: http://kiev.klichko.org

Будівельна корпорація «Укрбуд» увійшла до складу Міжнародної федерації професіоналів ринку нерухомості FIABCI. Партнерство з найвпливовішою світовою організацією нерухомості уклали на щорічному бізнес-форумі MIPIM-2018, що пройшов у французьких Каннах. Там столичний забудовник презентував київський ринок житла західним інвесторам.

Федерація FIABCI, що входить до Економічної та Соціальної ради ООН, заснована ще в 1948 році. Сьогодні вона об'єднує тисячі компаній і мільйони професіоналів з 65 країн світу. FIABCI виступає сполучною ланкою між представниками бізнесу і провідними міжнародними та національними компаніями різних держав, допомагаючи їм налагоджувати ділові зв'язки, підвищувати якість і конкурентоспроможність своїх продуктів і послуг. Серед членів FIABCI - девелопери, архітектори, ріелтори, керуючі, юристи, фінансисти та інші фахівці, що працюють на ринку нерухомості. При цьому членами спільноти стають тільки ті організації та представники галузі, які мають добру ділову репутацію і визнані на міжнародному рівні.

Укрбуд став членом FIABCI

- Керівництво та члени FIABCI бачать великі перспективи у розвитку ринку нерухомості України, і в цьому ми в черговий раз змогли переконатися на щорічному форумі в Каннах, - зазначив президент федерації Фарук Махмуд. - Встановлення прямого бізнес-контакту з однією з найбільших будівельних організацій країни - це впевнений шлях до ефективної співпраці, нових інвестиційних проектів, і як наслідок, до розширення та поглиблення міжнародних зв'язків у сфері нерухомості. Ми раді вітати корпорацію «Укрбуд» в наших лавах.

Укрбуд став членом FIABCI

Нагадаємо, найбільша міжнародна виставка нерухомості MIPIM-2018, на якій був представлений і стенд міста Києва, проходила в Каннах з 13 по 16 березня. Бізнес-форум проводиться з 1990 року і регулярно збирає інвесторів, працівників сфери нерухомості і представників муніципальної влади з усього світу. Цього року MIPIM відвідали 26 тисяч делегатів, в тому числі майже 5,5 тисяч інвесторів з більш ніж ста країн. Представники України беруть участь у виставці з 2001 року. У цьому році на стенді міста Києва поряд з муніципальними проектами був представлений ряд українських компаній і організацій. У тому числі корпорація «Укрбуд», стартап «Clever Apartment» (розробник системи розумного будинку CLAP) і компанія «Житло-Капітал», що управляє фондами фінансування будівництва.

Укрбуд на виставці MIPIM 2018

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»