• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМ. Микитась: «Усі звинувачення на адресу «Укрбуду» - відверта брехня»
До списку новин

М. Микитась: «Усі звинувачення на адресу «Укрбуду» - відверта брехня»

Читайте також

Картинка.jpg

 
Початок весни для державної будівельної корпорації «Укрбуд» ознаменувався цілим шквалом критики в електронних ЗМІ. Кожен день на сторінках веб-видань з'являються розгромні матеріали, що порочать репутацію забудовника. Публікуються листи громадськості міському голові із закликами заборонити «Укрбуду» продавати квартири, повідомляється про заморожування будівництва і тяжке фінансове становище корпорації, інвесторів лякають відмовою агентств нерухомості співпрацювати з будівельним гігантом. Своєрідною вершиною стало повідомлення про те, що компанію корпорації «Укренергомонтаж», відповідальну за будівництво захисного контуру для нового укриття на ЧАЕС, збираються усунути від проекту. У «Укрбуд» заявили, що все це - частина масштабної інформаційної війни, розгорнутої проти забудовника. Що насправді стоїть за цими сенсаціями і кому це вигідно, розповів президент державної корпорації Максим Микитась.

- Максим Вікторович, в останні дні інформаційний простір країни буквально ломиться від різних чуток, пов'язаних з «Укрбуд». Є серед них і лякають: наприклад, що Європейський банк реконструкції і розвитку вирішив розірвати контракт з «Укренергомонтаж» по Чорнобильській АЕС. Мовляв, будівельники не встигають з термінами, техніка безпеки грубо порушується, а розпорядження цільовими коштами викликає сумніви.

- Це відверта брехня. Як тільки вона з'явилася в ЗМІ, ми зв'язалися з українським офісом ЄБРР і дізналися, що там шоковані не менш нашого. Природно, і вони, і ми дали спростування - незважаючи на те, що так звана «інсайдерська інформація» абсолютно не витримує критики. Проект будівництва Арки на ЧАЕС має найважливіше значення не тільки для України, але і для Заходу. Якби там були хоч найменші порушення або сумніви в перекиданні коштів на інші об'єкти, учасники проекту усунули б будівельників від роботи, не витрачаючи дорогоцінний час на обдумування. До того ж, на Чорнобильській електростанції такого бути не може. Роботи всередині четвертого енергоблоку контролює американська компанія Bechtel і представники ЄБРР, які ніколи не допустили б недбалого ставлення до зведення нового укриття або безпеки будівельників. На жаль, на війні всі засоби хороші. І ті, хто замовив цей матеріал, добре пам'ятають це правило.

- Так що, на вашу думку, це замовлення?

- Саме так. Кожну «сенсацію», що з'явилася за останні дні в ЗМІ, ми з легкістю можемо спростувати. Прикро тільки, що поки це гра в одні ворота. Практично жодне видання не звернулося до нас за підтвердженням або спростуванням інформації. Зрозуміло, що тим, хто погодився опублікувати замовлення, це і не потрібно, не та задача поставлена. Але ось коли інші ЗМІ бездумно передруковують «гарячий матеріал», навіть не намагаючись розібратися - це мені незрозуміло. Таке собі мочилово, як кажуть, з любові до мистецтва. Без щоденної «зради» у нас вже просто не можуть. Окремо хочу відзначити, що я дуже вдячний тим журналістам і виданням, які вчасно розгледіли ці фейки і не стали плямувати свою репутацію поширенням неправдивої інформації.

- Так, одним Чорнобилем справа не обмежилася. Фінансові проблеми, заморожування будівництв, бойкот агентств нерухомості - хоч щось з цього правда?

- Звичайно ж ні. Більш того - всю цю інформацію нескладно перевірити. Компанії корпорації «Укрбуд» показують стабільний прибуток, ми не влазили в валютні кредити, маємо практично замкнутий будівельний процес. Так що про проблеми з фінансуванням будівництва не може бути й мови. Справа в тому, що замовники матеріалів вміло маніпулюють аудиторією, додаючи загальновідомими фактами неправдиві подробиці. Нам приписують проблемні будівництва, від яких ми відмовилися ще на початковому етапі. Звинувачують в порушенні містобудівних норм там, де вони були повністю дотримані. Намагаються зачепити «Сонячну Рів'єру» - єдине будівництво, яке ми призупиняли. Призупиняли для того, щоб зняти соціальну напругу під час виборів і представити абсолютно нову концепцію розвитку території, яка влаштувала всіх представників громадськості. Ініціатори війни проти «Укрбуду» користуються тим, що у аудиторії часто немає часу розбиратися в правдивості інформації, та й рівень довіри до ЗМІ в суспільстві досить високий.

- Але ж всі ці матеріали підкріплені словами експертів і гравців ринку. Невже вони теж брешуть?

- Ні, що ви. Противники «Укрбуду» до них навіть не звертаються, просто фальсифікуючи коментарі. Наприклад, відомості про нібито зупинене будівництво ЖК «Либідь», яке вже готове на 100% і вводиться в експлуатацію, супроводили вирваною з контексту фразою керівника відділу продажів ЖК наших колег, яку він виголосив задовго до цього і зовсім з іншого приводу. Цитати представників агентств нерухомості про уявний розрив відносин з «Укрбуд» і зовсім вигадали. У поважному АН «Благовіст» це підтвердили. Те ж стосується і ЄБРР. Всі вони підтвердили нам, що ніяких інтерв'ю представникам ЗМІ або іншим зацікавленим особам не давали. І готові були підтвердити журналістам, якби ті вирішили перевірити правдивість інформації.

- А як щодо громадськості? Днями представники громадської організації «Ошукані інвесторі» написали лист на ім'я Віталія Кличка із закликом заборонити «Укрбуд» продавати квартири ...

- Мені невідомо, чи дістався цей лист до Віталію Володимировичу. Але в сумнівних інтернет-виданнях було опубліковано, це правда. Чим викликало безліч запитань у інвесторів ЖК «Либідь» і «Сонячна Рів'єра», які про таку громадську організацію почули вперше. Тому що її просто не існує. У Мін'юсті не зареєстрована, телефон - не обслуговується, адреса - порожня. Про керівника ніде немає ніякої інформації.

- Але хто ж, на ваш погляд, стоїть за всіма цими фальсифікаціями? Хто замовляє всі ці матеріали?

- Я припускаю, що діяльність «Укрбуду» неприємна певним організаціям і групам. Ця проблема може бути застосована до будь-якого успішного і стрімко розвиваючого бізнесу. Можливо, когось дратує моя активна соціальна позиція, те, що ми в міру сил підтримуємо підрозділи бійців АТО. Може, реконструкції шкіл та поліклінік, які ми проводимо за свої кошти, йдуть в розріз з інтересами тих, хто збирався заробити на ремонтах за рахунок бюджетних коштів. І звичайно ж - конкуренти. Адже «Укрбуд» за якихось три роки вибився в лідери і пропонує одні з найдоступніших цін на житло в столиці.

Інформаційний лист у зв'язку із розповсюдженням неправдивої інформації щодо діяльності УДБК "Укрбуд" і фальсифікації коментаря агентства нерухомості "Благовіст".

Інформаційний лист у зв'язку із розповсюдженням неправдивої інформації щодо діяльності УДБК
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»