Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМістобудівний кадастр дозволить забудовникам працювати ефективніше
До списку новин

Містобудівний кадастр дозволить забудовникам працювати ефективніше

26 листопада 2013 відбулася прес-конференція «Можливості містобудівного кадастру для ефективної роботи компаній-забудовників», на якій Департамент містобудування та архітектури КМДА презентував нові можливості Містобудівного кадастру. Представник Украънської Державної будівельної корпорації «Укрбуд», Сергій Григорович Якусевич, також взяв участь у прес-конференції.

Це нововведення дозволить кожному інвестору бути поінформованим щодо ситуації містобудування, краще зрозуміти ситуацію на ринку нерухомості Києва , простежити за темпами та межами розробки містобудівної документації. Крім того, система значно полегшить роботу компаній — забудовників. Начальник Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури КМДА Андрій Вавриш зазначив, що даний кадастр позбавляє забудовників необхідності збирати велику кількість документів , які органи виконавчої влади можуть отримати один від одного, без залучення підприємців.

«У деяких випадках наша компанія будує на земельних ділянках, які їй не належать, на основі інвестиційних відносин. Для вивчення цих ділянок, їх ефективності таможливостей, потрібен певний час. Якщо раніше це був колосальний збір інформації, до якого залучалася велика кількість людей, то на сьогоднішній день достатньо декілька годин аби вивчити інформацію за комп’ютером» – зазначив Сергій Якусевич,заступник голови правління з будівництва ПАТ БК «Укрбуд».

З можливостями системи Містобудівного кадастру Ви можете ознайомитися за посиланням: http://mkk.kga.gov.ua

Відео-репортаж з конференції:

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»