• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМайбутні будівельники побували на будмайданчику «Укрбуду»
До списку новин

Майбутні будівельники побували на будмайданчику «Укрбуду»

Читайте також

Студенти з Чернігівського професійного будівельного ліцею побували на будмайданчику «Укрбуду». Ці студенти опановують практично всі будівельні спеціальності - від маляра, штукатура і монтажника будівельних конструкцій до електрозварника, столяра та електромонтажника.

- Хочу сказати вам, що хороший професійний будівельник ніколи не залишиться без роботи, - звернувся до студентів генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - А відтак не залишиться без зарплати. Завжди є попит на промислове і житлове будівництво. Думаю, що вже за кілька років багато хто з вас буде брати участь в наших проектах.

Об'єктом екскурсії був обраний житловий комплекс «Подол-Градь», де можна побачити як збудовані будинки, так і будівлі, які тільки зводяться. Та й сам ЖК має свою унікальну специфіку. При його зведенні архітектори дотримуються історичної геометрії вулиць і враховують особливості місцевості, аби ідеально вписати будівлі в ландшафт старого Подолу. Забудовник відмовився від асфальту на користь вимощених бруківкою мостових, а також встановив стилізовані ліхтарі.

- Ми є лідером на ринку житлового будівництва столиці, - каже Олег Майборода. - І щоб їм залишатися, нам потрібно бути попереду інших, використовувати в роботі інноваційні підходи. Зараз ми займаємося рестайлінгом фасадів, залучаємо відомих дизайнерів до оформлення холів і коридорів, відкриваємо в споруджуваних будинках демонстраційні поверхи, створюємо навколо комплексів максимально комфортний і дружній для людей простір.