• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМаксим Микитась – переможець програми «Людина року-2014» у номінації «Бізнесмен року»
До списку новин

Максим Микитась – переможець програми «Людина року-2014» у номінації «Бізнесмен року»

21 березня, у Києві відбулася 19-а загальнонаціональна програма вручення премій «Людина року-2014». Кращі українські професіонали за свої досягнення у 2014 році визначені переможцями дев'ятнадцятої загальнонаціональної програми «Людина року-2014» у 18-ти професійних номінаціях Програми. 


Ми дуже раді, що вагомий вклад у розвиток українського бізнесу, майбутнє суспільства та розбудову Києва гідно оцінені. Як зазначив Максим Вікторович: «Моя нагорода «Бізнесмен року» в рамках програми вручення премій «Людина року – 2014» – це визнання досягнень Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», її 5-ти тисячного колективу – від робочого до менеджера найвищої ланки! 
Особисто для мене, бізнес – це моє життя. Моє кредо – «відповідальність в усьому». Дану нагороду сприймаю як визнання суспільством своєї діяльності, принципів та поглядів. Ключовими для мене в реалізації бізнесу є принципи законності, порядності і відповідальності. Наголошую, всі будівельні проекти корпорації «Укрбуд» здійснюються виключно в рамках законодавства України і в заявлені строки.  
Рушійною силою моєї діяльності є відповідальність перед тими людьми, які працюють зі мною. Маю на увазі не лише колег та партнерів по бізнесу, а й клієнтів нашої компанії, довіра яких є надзвичайно важливим стимулом для подальшої успішної та ефективної роботи. 
Дана нагорода – це підтвердження для нашої команди, що ідея бізнесу обрана вірно: «Укрбуд – УКРаїну БУДуй!».

Щиро вітаємо Максима Вікторовича, президента корпорації «Укрбуд», з перемогою! Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії та сімейного затишку. Нехай новий день дарує натхнення, нові відкриття і звершення в ім’я побудови нашого краю та всієї України.

1114-основна.jpg

1119.JPG

1111.1.JPG

1118.1.JPG