Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМаксим Микитась, президент корпорації «Укрбуд»: «Надійні заощадження - у квадратних метрах»
До списку новин

Максим Микитась, президент корпорації «Укрбуд»: «Надійні заощадження - у квадратних метрах»

микитась.jpgПадіння цін на столичну нерухомість вже досягло дна і причин для подальшого зниження вартості квартир немає. Про це в інтерв'ю розповів президент Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. 


«Криза змінила переваги клієнтів і попитом зараз користуються невеликі квартири економкласу. Ми будуємо в різних сегментах, але більшість будинків - це економ +, тобто краще співвідношення ціна/якість, і зараз такі квартири найбільш затребувані. Тим більше криза показала, що найнадійніші заощадження - у квадратних метрах», - зазначив Максим Микитась. 

Запропонувати вигідну ціну можуть лише великі компанії. «Укрбуд» контролює собівартість завдяки практично замкнутому циклу будівництва - від проектування до продажу нерухомості. Але при покупці потрібно бути максимально уважним, особливо коли ціна занадто приваблива. 

«Важливо розуміти: якщо вам пропонують ціну нижче ринкової на 30-40 відсотків, ви маєте справу з шахраями! Занадто привабливу ціну можуть забезпечити лише ті, хто продає квартири в так званих самобудах, які зводяться взагалі без документів і навряд чи колись будуть введені в експлуатацію, а це означає, що будинок залишиться без опалення, води, світла», - підкреслив Максим Микитась. 

Звертати увагу потрібно на репутацію забудовника, кількість об'єктів, на те, скільки будинків введено в експлуатацію і чи немає з цим проблем. Також допомогти можуть публічні реєстри, в яких можна знайти і цільове призначення землі, і її власників, і містобудівні обмеження. 

За словами президента корпорації, пережити кризу шанси є тільки у великих забудовників, не обтяжених валютними кредитами та які здатні запропонувати вигідні програми розстрочки і кредитування. Максим Микитась вважає, що галузі не загрожує проблема надвиробництва, навпаки назріває необхідність оновлення житлового фонду столиці: «У нас маса хрущовок, які застаріли не тільки морально, а й технічно. Це величезний пласт роботи для архітекторів і будівельників». 

Як повідомлялося раніше "Укрбуд" планує до кінця поточного року здати більше 350 тис. кв. метрів житла в різних районах столиці.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»