• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМаксим Микитась: Роботи з будівництва нового укриття рухаються за агресивним графіком
До списку новин

Максим Микитась: Роботи з будівництва нового укриття рухаються за агресивним графіком

Читайте також

Роботи зі зведення нового укриття на Чорнобильській АЕС йдуть згідно з наміченим планом і жорстко контролюються всіма учасниками проекту. Про це після щотижневої наради на станції написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook президент державної будівельної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась. 


Роботи з будівництва нового укриття рухаються за агресивним графіком.jpg

- Роботи з будівництва нового укриття рухаються за агресивним графіком, жорсткіше годі й вигадувати! Терміни на особливому контролі директора станції та керівництва ЄБРР. Українці та французи, американці працюють наче єдиний організм, доповнюючи один одного та допомагаючи, - зазначив глава «Укрбуду». 

Роботи з будівництва нового укриття рухаються за агресивним графіком.JPG

За словами Микитася, будівельники на станції прийняли вже 3750 кубометрів бетону з запланованих 11 тисяч. Здебыльшого ці обсяги спрямовані на фундаментні плити, на яких зведуть дві огороджувальні стіни західного та східного торців машинного залу 4-го енергоблоку, які будує «Укрбуд». 

Роботи з будівництва нового укриття рухаються за агресивним графіком.JPG

- Тільки одна вахта працівників «Укренергомонтажу», задіяного на об'єкті - майже 400 осіб, - додав Микитась. - А всього в Чорнобилі трудиться понад тисяча співробітників підприємств корпорації «Укрбуд».

Роботи з будівництва нового укриття рухаються за агресивним графіком.JPG