Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМаксим Микитась склав присягу народного депутата
До списку новин

Максим Микитась склав присягу народного депутата

Читайте також

 

6 вересня в Україні відкрилася п’ята сесія Верховної Ради України VIII скликання. Разом з іншими народними депутатами до роботи долучилися і семеро новачків, обраних на проміжних парламентських виборах 17 липня. В присутності колег-парламентарів та Президента України Петра Порошенка присягу народного депутата склав і екс-президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.

- Присягаю на вірність Україні, зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах всіх співвітчизників, - промовив текст присяги Микитась.

Пізніше під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради народний депутат подякував за підтримку мешканцям Чернігівщини, які віддали за нього свої голоси, а також наголосив, що розпочне свою роботу з виконання тих завдань, які отримав від виборців під час передвиборчої кампанії.

Крім того, мене хвилює законотворча діяльність щодо житлового забезпечення молоді, щодо житлового забезпечення соціально незахищених верств населення. Саме в цьому напрямку я сподіваюся працювати. У якій фракції я знайду більше однодумців, з тією фракцією я й буду співпрацювати, - резюмував Максим Микитась.

Екс-президент «Укрбуду» очолив підприємство в червні 2010 року. Під його керівництвом корпорація почала активно розвивати житлове будівництво і показала значне зростання, побудувавши понад 600 тисяч квадратних метрів житла і здавши в експлуатацію 39 будинків. Раніше Микитась також був депутатом Київської міської ради.

 

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»