Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМаксим Микитась: У 2016 році на ринку залишаться лише великі системні забудовники, які не зловживають валютними кредитами
До списку новин

Максим Микитась: У 2016 році на ринку залишаться лише великі системні забудовники, які не зловживають валютними кредитами

Читайте також

Минулий 2015 рік став найгіршим для операторів ринку нерухомості за весь час незалежності України, таку думку експертів ринку нерухомості анонсує профільний економічний портал hubs.ua


Згідно зі статистикою угод, у Києві та Київській області компанії SV Development, в 2015-му продаж квартир на первинному ринку впали в 2,2 рази, а на вторинному - на 27%, а в сегменті приватних будинків - в 1,5 рази. 

Експерти стверджують, що ціни на новобудови зараз мінімально можливі, і знижуватися їм нікуди. У 2015 року ціни на житло зросли на 31,3%, після чого в грудні середня вартість 1 кв. м. на «первинному ринку» склала до 22,7 тис. грн. Серед причин подорожчання нестабільний валютний курс, збільшення собівартості будівництва, низька купівельна активність, проблеми з введенням в експлуатацію і т.д. 
Девальвація гривні та інфляція в 2016 році навряд чи зупиняться, тому експерти і забудовники прогнозують подальше підвищення цін на "первинному ринку". 

«Зростання цін на житло в нинішньому році, скоріше за все, продовжиться. Говорити наскільки і якими темпами поки рано, адже багато чого залежить від валютного курсу. Але в будь-якому разі ціни на будматеріали та енергоносії не падатимуть, скоріше - ростимуть. Тому не впаде і ціна квадратного метра. Будівельники чудово розуміють всю складність нинішньої ситуації, і продовжать залучати потенційного покупця різними знижками та акціями. Але й тут їх можливості не безмежні, адже ніхто не стане працювати собі в збиток», - вважає Максим Микитась, президент Української державної будівельної корпорації« Укрбуд». 

Максим Микитась впевнений, що в 2016 році на ринку залишаться великі системні забудовники, які не зловживають валютними кредитами: «На мій погляд, більше всіх захищений покупець, який інвестує в житло компаній - лідерів ринку. У них набагато більший запас міцності, можливість за рахунок великих обсягів домагатися здешевлення собівартості квадратного метра. Жорстко контролювати витрати дозволяє і замкнутий цикл будівництва, як це організовано, наприклад, у нас. Думаю, масового «заморожування» об'єктів, як в 2008-му, найімовірніше вже не буде. Тим не менш, клієнтам слід бути уважнішими при виборі забудовника, а владі - думати, як не допустити, щоб число довгобудів збільшилось. Їх в одній столиці вже під сотню». 

Нагадаємо, що за підсумками незалежного та некомерційного дослідження ринку первинного житла Києва «Ревізор новобудов» п'ять житлових комплексів «Укрбуду» стали переможцями цього рейтингу. Лідерами розділу «Фінансові умови» стали проекти корпорації ЖК «Казка», «Микитська Слобода» і «Герцен-Парк». Ціна квадратного метра в проектах «Укрбуду» стартує від 14 тис. грн.

Відділ продажу.JPG
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»