• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМаксим Микитась: у нинішньому році знижувати динаміку будівництва не плануємо

Читайте також

Микитась.jpg
Фото Максим Люков для Forbes Україна

У минулому році Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» здала в експлуатацію близько 330 000 квадратних метрів житла і не має наміру знижувати темпів у нинішньому році. Про це виданню «Форбс» розповів президент «Укрбуду» Максим Микитась. 


Як відомо, в 2015 році корпорацією були введені в експлуатацію ЖК «Артемівський», «Новопечерський Двір», «Артеміда», «Садовий», а також будинки та секції в житлових комплексах «Казка», «Подол-Градъ» та «Козацький»

- Дуже важливу роль відіграє сила традицій, - зазначає Микитась. - Чому нам вдалося в стислі терміни зайняти лідируючі позиції на ринку України? Не тільки завдяки західним стандартам управління. Завжди є ідеї, які приносять гарні плоди. У нашому випадку це було повернення до старої «доброї» цегли. Я багато їздив по регіонах, і зауважив, що в цегляних будинках квартири розкуповуються за кілька місяців, тоді як продажі в житлових комплексах, зведених за монолітно-каркасною технологією, тривають кілька років. Так, цегла - це наші старі традиції, і ніхто у світі вже так не будує, але в кожній країні свої традиції. З десяти перших об'єктів восьмеро - це цегляні будинки. І у нас не було відбою від покупців. 

Розповідаючи про нові тенденції на ринку житлової нерухомості Максим Микитась каже, що сьогодні люди думають про площі житла, що купується з урахуванням майбутніх комунальних платежів: - Люди думають і про те, у скільки обійдуться комунальні платежі. Зараз середня площа однокімнатної квартири в наших українських проектах - 35-39 кв.м. Для порівняння, в Мюнхені стандартною однокімнатною квартирою вважається 28 кв.м. 

Паралельно з будівництвом житлових комплексів різного класу в столиці, корпорація готова виходити на міжнародні ринки, відзначає її керівник. 

- Наприклад, будуємо два житлові комплекси в передмісті Мюнхена, - говорить він. - Можна сказати, що там рай для будівельників. При покупці акта на землю чітко знаєш, що отримаєш дозвіл на будівництво протягом шести місяців. Ніякої плати за підключення до електромереж, пайових внесків та ін. Мітингувальники - головний біль поліції. Якщо компанія працює в Німеччині, платить податки, то банки готові фінансувати під 2,5% річних. Ми вже вийшли на той рівень, коли тамтешні фінансисти стали нам довіряти. 

Говорячи про плани будівельників з освоєння закордонних ринків, глава «Укрбуду» налаштований досить оптимістично. - Найбільшу перспективу на поточний момент я бачу у Варшаві та Баварії, - говорить він.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»