Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМаксим Микитась привітав майбутніх будівельників
До списку новин

Максим Микитась привітав майбутніх будівельників

Читайте також

За доброю традицією напередодні Дня знань привітати студентів-першокурсників Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА) прийшли багато представників будівельної галузі. Серед них заслужений будівельник України, голова ради директорів компанії «Укрбуд» Юрій Пелих і народний депутат України, екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась.

Ви - це майбутнє українського будівництва, і саме від вас залежить, як будуть виглядати українські міста, наскільки комфортно буде в них жити, - звернувся до студентів Максим Микитась. -Сьогодні мені дуже приємно бачити тут вас - молодих, активних, перспективних, відкритих до нових ідей. Пам'ятайте, що саме будівництво є головним локомотивом успішної економіки, оскільки не тільки забезпечує нас житловими будинками, підприємствами та заводами, але також дає роботу десяткам суміжних галузей.

Голова ради директорів компанії «Укрбуд» Юрій Пелих відзначив, що університет, до якого поступили молоді люди, є провідним профільним навчальним закладом країни зі своїми багаторічними традиціями. Вихідці з КНУБА, який очолює професор Петро Куликов, займають керівні пости в провідних будівельних організаціях, компаніях та державних органах.

У свою чергу, студенти академії продемонстрували свої неабиякі таланти, показавши гостям вокальні та танцювальні номери.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»