Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудМикитась про значущість будівництва Арки на ЧАЕС
До списку новин

Микитась про значущість будівництва Арки на ЧАЕС

Читайте також

Створення захисної арки на Чорнобильській АЕС - це не тільки вирішення наболілої проблеми всієї Європи, але і величезний плюс до іміджу України, вважає народний депутат Максим Микитась. Про це з посиланням на блог політика на сайті видання "Сегодня", повідомляє КиевВласть.

Вже найближчими днями на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) розпочнеться процес насування на четвертий енергоблок Нового безпечного конфайнменту, або захисної арки. Микитась впевнений, що реалізація проекту стала можливою завдяки українським фахівцям, які вручну прибрали сотні кубометрів аварійного бетону і побудували дві масивні залізобетонні стіни, які закриють арку з двох сторін. Він зазначив, що Україні вдалося винести з великої проблеми багато корисних уроків і навчитися новому.

- Робота в Чорнобилі, як лакмусовий папірець, показала, що українці здатні працювати з західними донорами та інвесторами за їхніми правилами та якісно виконувати роботу - без корупції, без зриву термінів, без вічних виправдань. Вона показала, що, незважаючи на неймовірно складну ситуацію в країні, ми можемо успішно виконувати проекти, аналога яким у світі немає. Це перемога, яка сьогодні нам так необхідна, - зазначив Микитась.

Депутат додав, що для нього проблема ЧАЕС завжди була особистою - сам він народився в Прип'яті та був евакуйований з мамою до Києва. А його батько майже все життя пропрацював на станції - спочатку брав участь в будівництві, а після аварії керував її ліквідацією та опікувався більшою частиною післяаварійних робіт.

При цьому Микитась вважає, що при правильному підході Чорнобиль може стати плацдармом для нових перемог України в майбутньому - технологічних і управлінських.

- Уже в наступному році персонал на станції планує приступити до звільнення ЧАЕС від решти радіоактивних елементів. Способи вирішення поставленого завдання зараз опрацьовуються, серед іншого розглядається можливість використання дистанційно керованих роботів, - повідомив політик.

Нагадаємо, на початку жовтня фахівці компанії «Укренергомонтаж», що входить до складу корпорації «Укрбуд», завершили будівництво огороджувального контуру на Чорнобильській АЕС. Ця робота, виконана українськими будівельниками, була необхідна для того, щоб станція витримала насування Арки. Зокрема, українці зміцнили все стіни та перекриття ЧАЕС, залили чотири нові фундаменті плити, а також збудували з двох сторін машинного залу дві нові залізобетонні стіни висотою 37 метрів, шириною 40 сантиметрів і завдовжки 50 метрів. Загалом на ці роботи знадобилися 10,5 тисяч кубометрів бетону та близько півтори тисячі тонн арматури.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»