Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудНа ЧАЕС почалася заливка фундаменту східної стіни арки
До списку новин

На ЧАЕС почалася заливка фундаменту східної стіни арки

Читайте також

Будівельники корпорації «Укрбуд» розпочали заливку фундаментних плит на східній стороні огороджувального контуру Нового безпечного конфайнмента на Чорнобильській АЕС. Це необхідно для зведення Східної торцевої стіни нового укриття, яка загерметизує конструкцію після насування розробленої французьким концерном «Novarka» арки на третій і четвертий енергоблоки станції. 

 

На ЧАЕС почалася заливка фундаменту східної стіни арки.JPG 

На попередньому етапі фахівці компанії «Укренергомонтаж», що входить до складу «Укрбуду», демонтували на цій ділянці десятки тонн технологічного обладнання, зрізали старі трубопроводи та металоконструкції, а також прибрали сотні кубометрів аварійного бетону, укладеного в ході ліквідації наслідків аварії в 1986 році. Робота велася в складних радіаційних умовах, оскільки через високий рівень випромінювання на деяких майданчиках будівельники можуть перебувати лише півгодини за зміну. Але саме цей етап мав критичне значення для проекту - тепер ніщо не заважає укладанню фундаменту і подальшому зведенню стіни. 


- На даний момент будівельники уклали в машинному залі на східній стороні огороджувального контуру близько 680 кубічних метрів бетону. Таким чином, повністю закінчена перша ділянка фундаменту довжиною 25 метрів, - зазначив керівник проекту Анатолій Дмитришин. - Інші дві ділянки проходять через численні приміщення станції, що відчутно ускладнює і без того непросту роботу. Втім, українські будівельники не раз демонстрували високий рівень професіоналізму при роботі на ЧАЕС і готові вкотре довести, що можуть гідно впоратися з завданням будь-якої важкості. 


На ЧАЕС почалася заливка фундаменту східної стіни арки.JPG

Заливка першої з ділянок, що залишилися, починається вже 24 березня. На ній будівельники укладуть ще 230 кубометрів бетону. 


Кипить робота і на західному торці машзалу. Там вже змонтовані 80% всієї арматури та укладені близько 70% бетону, необхідного для заливки першої з двох фундаментних плит. Крім того, будівельники корпорації «Укрбуд» готуються до укладання перших 600 м³ бетону з 1420 м³ на другій плиті. Після заливки обидві ці плити утворять фундамент довжиною 50 метрів, шириною 12 метрів і глибиною 4 метри. І вже на ньому фахівці зведуть надійно укріплену арматурою 37-метрову Західну стіну Нового безпечного конфайнмента. 


На ЧАЕС почалася заливка фундаменту східної стіни арки.JPG

На сьогоднішній день всі роботи на Чорнобильській електростанції ведуться відповідно до графіка. Загалом на зведення нових стін і зміцнення існуючих конструкцій будівельникам знадобляться 11 тисяч м³ бетону та близько 1350 тонн арматури. Завершення проекту, покликаного перетворити об'єкт «Укриття» на екологічно безпечну систему та захистити людей від радіаційного випромінювання на ціле сторіччя, заплановане на травень 2017 року.


Прес-служба УДБК «Укрбуд»

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»