Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудНа ЧАЕС завершили будівництво нового укриття
До списку новин

На ЧАЕС завершили будівництво нового укриття

Читайте також

Міжнародна команда фахівців закінчила роботи зі створення Нового безпечного конфайнменту, або Арки, яка накриє старий саркофаг четвертого енергоблоку ЧАЕС. Про це із посиланням на керівництво ДСП «Чорнобильська АЕС» повідомляє Радіо Свобода.

За словами заступника генерального директора підприємства з кадрів та режиму Євгена Катуніна, насування Арки на зруйнований енергоблок почнеться вже в середині листопаду і триватиме кілька днів. Конфайнмент приводитиме до руху система домкратів, кожен з яких має потужність понад 700 кілоньютонів та здатний витримати навантаження близько 70 тонн.

Нагадаємо, на початку жовтня фахівці компанії «Укренергомонтаж», що входить до складу корпорації «Укрбуд», завершили будівництво огороджувального контуру на Чорнобильській АЕС. Ця робота, виконана українськими будівельниками, була необхідна для того, щоб станція витримала насування Арки. Зокрема, українці зміцнили все стіни та перекриття ЧАЕС, залили чотири нові фундаменті плити, а також збудували з двох сторін машинного залу дві нові залізобетонні стіни висотою 37 метрів, шириною 40 сантиметрів і завдовжки 50 метрів. Загалом на ці роботи знадобилися 10,5 тисяч кубометрів бетону та близько півтори тисячі тонн арматури.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»