Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудНа ЧАЕС завершилася заливка нових фундаментних плит
До списку новин

На ЧАЕС завершилася заливка нових фундаментних плит

Читайте також

Будівельники державної корпорації «Укрбуд», які виконують роботи всередині Чорнобильської АЕС, закінчили заливку фундаменту огороджувального контуру нового укриття. Міцна залізобетонна основа була необхідна для зведення двох торцевих стін, які закриють розроблену французьким консорціумом «Novarka» Арку з двох сторін після її насування на станцію. 


На ЧАЭС завершилась заливка новых фундаментных плит.JPG

Тільки на західній стороні машинного залу 4-го енергоблоку будівельники поклали близько 2750 м³ бетону. В результаті там з'явилися дві фундаментні плити загальною протяжністю 50 метрів, шириною 12 метрів і глибиною 4 метри. Саме на них фахівці відповідальної за проект компанії «Укренергомонтаж» зведуть 37-метрову західну торцеву стіну, яка надійно загерметизує станцію, захистивши людей і навколишнє середовище від радіаційного випромінювання. До слова, ця частина робіт в повному розпалі - зараз на ділянці вже монтується перший ярус металоконструкцій під майбутню стіну. 

На ЧАЭС завершилась заливка новых фундаментных плит.JPG

Всі будівельні роботи на ЧАЕС йдуть у чіткій відповідності з жорстким графіком. А подекуди навіть його випереджають. Приміром, раніше встановленого терміну вдалося закінчити частину робіт на блоці допоміжних споруд реакторного відділення. 

На ЧАЭС завершилась заливка новых фундаментных плит.JPG

- Ми вже прийняли бетон на останню стіну ДСРВ, - розповідає керівник проекту зі спорудження огороджувального контуру Анатолій Дмитришин. - Графік обігнали майже на тиждень. Таким чином, з'явилася можливість передати цю ділянку нашим партнерам з «Новарки» для проведення їхньої частини робіт. 

На ЧАЕС завершилася заливка нових фундаментних плит.JPG

До зведення нової стіни готуються і з протилежного боку - на східному торці машзалу. Там для створення фундаменту поклали кілька десятків тонн арматури та залили близько 1630 м³ бетону. Тепер будівельники зайняті встановленням пілонів. 

Триває робота і на вже існуючих конструкціях ЧАЕС. Їх активно зміцнюють, аби станція не зруйнувалася під час насування багатотонної Арки. В цілому на завершення проекту знадобиться понад 11 тисяч кубометрів бетону. Остаточне перетворення Чорнобильської АЕС на повністю безпечний об'єкт планується до кінця 2017 року.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»