• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудНовий проект - житловий комплекс «Pechersk Hall»
До списку новин

Новий проект - житловий комплекс «Pechersk Hall»

Новий житловий комплекс «Pechersk Hall» від Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", зводиться на історичній місцевості, на території Печерського району міста Києва. Комплекс знаходиться всього в 10 хвилинах пішої прогулянки від Національного ботанічного саду ім. Гришко. 


Унікальність комплексу підтверджує вдале поєднання розташування в престижному центральному районі Києва зі сприятливим природним оточенням, безпосередньою близькістю міського ботанічного саду, мальовничими краєвидами, Видубицьким монастирем та ін. 

Протягом 10 хвилин Ви зможете доїхати до центру столиці. Поряд з комплексом знаходяться Печерський і Південний мости, Залізничне, Наддніпрянське та Столичне шосе, а також транспортні артерії - бульвар Дружби Народів і бульвар Лесі Українки. У парі хвилин пішої ходи від комплексу розташовані зупинки громадського транспорту. Різноманітне маршрутне сполучення дозволяє за кілька хвилин дістатися до станцій метро «Либідська», «Печерська», «Арсенальна», «Дружби Народів», а також до центру Києва. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Якщо ви цінуєте комфорт і час, то Ваш вибір, безумовно, зупиниться на ЖК «Pechersk Hall». Цей комплекс відрізняється вигідним поєднанням сприятливих факторів для комфортного та здорового життя! 

За додатковою інформацією запрошуємо Вас до центрального відділу продажу за адресою:  
м. Київ, вул. Марини Раскової, 23, 
1-й поверх 
(044) 390-30-86