Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудНовий житловий комплекс бізнес-класу з'явився у Печерському районі столиці
До списку новин

Новий житловий комплекс бізнес-класу з'явився у Печерському районі столиці

Корпорацією «Укрбуд» введено в дію новий сучасний житловий 23-поверховий комплекс бізнес-класу. ЖК «Новопечерський двір» розташований в історичному центрі столиці, всього в 5 хвилинах пішої прогулянки від м. «Дружби Народів» на вул. Драгомирова. 


Новопечерський Двір.JPG

Новопечерський Двір.JPG


У будинку обладнані підземний дворівневий паркінг, розрахований на 245 місць, а також гостьова парковка, на території ЖК знаходяться спортивні та ігрові майданчики. На першому поверсі заплановані продуктові магазини, аптеки, відділення банку, салон краси. 

Новопечерський Двір.JPG

Новопечерський Двір.JPG

Новопечерський Двір.JPG

З вікон житлового комплексу відкривається панорамний вид на Дніпро, Києво-Печерську Лавру, неподалік знаходиться Ботанічний сад. У районі працюють супермаркети, спортивно-оздоровчі та розважальні центри. На вулиці знаходяться три дитячих садочки, загальноосвітня школа, найстаріші і престижні ВНЗ. 

Новопечерський Двір.JPG

Новопечерській Двір.JPG

Новопечерській Двір.JPG

На житловий комплекс «Новопечерський двір» отриманий Сертифікат про готовність до експлуатації (Сертифікат серія ІУ № 165152531587 від 10 вересня 2015, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України). 

Новопечерській Двір.JPG

Новопечерській Двір.JPG
 
Нагадаємо, що це другий житловий комплекс, введений в експлуатацію у вересні нинішнього року. Раніше був отриманий Сертифікат про готовність ЖК «Артемівський», який розташований у Шевченківському районі м.Києва. 

Новопеческий Двор.JPG
 
Новопечерский Двор1.JPG

Торік силами підрозділів УДБК «Укрбуд» було введено в експлуатацію 210 тис. кв. м житла. У нинішньому році планується довести цю цифру до 400 тис. кв. м.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»