Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудІнцидент на будівництві на Микільській слобідці може бути провокацією
До списку новин

Інцидент на будівництві на Микільській слобідці може бути провокацією

7 липня декілька народних депутатів України встановили поряд з будівельним майданчиком на вулиці Микільсько-Слобідській у м. Києві кілька навісів, назвавши їх «громадськими приймальнями», мета яких була заблокувати законне будівництво, яке ведеться на підставі повного пакету дозвільних документів.      


На жаль, замість вирішення дійсно нагальних проблем киян, окремі народні обранці продовжили займатися самопіаром, який, вочевидь, пов'язаний з майбутніми виборами, а також вводити в оману городян і маніпулювати громадською думкою.  

Відразу після проведення депутатської «акції», з метою захисту своїх прав і законних інтересів, «Укрбуд» звернувся до правоохоронних органів та суду з відповідними заявами. Пізніше в'їзд був розблокований, навіси з табличками «громадська» приймальня », а також люди, які в них знаходяться, фактично не перешкоджали проведенню будівельних робіт.         

20 липня в ЗМІ та соціальних мережах народні депутати України і різного роду «активісти» почали поширювати інформацію про нічний напад деяких осіб, які пошкодили їх навіси і поламали пластикові меблі. У тому числі, в цих заявах безпідставно згадано «Укрбуд». 

Корпорація «Укрбуд» вимагає припинити вводити людей в оману. Нічний інцидент, абсолютно невигідний законослухняному забудовнику, дав привід депутатам, що встановили «громадські приймальні», звинуватити будівельників і міську владу в організації цього нападу. При цьому хоч якихось доказів цієї версії, як звичайно, не наводиться. 

Ми зацікавлені в тому, щоб правоохоронні органи об'єктивно розібралися в тому, що сталося. У тому числі розглянувши і версію про провокації. Адже встановлення так званих «громадських приймалень» не дала депутатам очікуваного ефекту - ні місцеві жителі, ні ЗМІ на чергову піар-акцію просто не відреагували. А нічний інцидент - це новий привід привернути до себе увагу, і набрати ще кілька очок на політичній арені.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»