Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудОлег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»
До списку новин

Олег Майборода: «Формула «прийдуть і куплять» вже не працює»

Читайте також

Дуже часто великі будівельні компанії, отримавши чудові результати, заспокоюються і починають спочивати на лаврах. А через деякий час не розуміють, чому у них «раптом» все «провисає». А все тому, що втратити лідируючі позиції можна так само швидко, як і зайняти їх - якщо стояти на місці, не мінятися і не відчувати вимоги часу. Про це Личному счету розповів генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

- Формула десятирічної давності «все одно прийдуть і куплять» вже не працює, та й не буде працювати. Щоб утримати лідерство, ми маємо мінятися, - підкреслив він. - Хороші планування, зручне розташування поруч з транспортними розв'язками і прийнятні ціни пропонуємо не тільки ми. Клієнт хоче більшого.

За словами Майбороди, вивчивши аналітику, в корпорації «Укрбуд» розробили цілу інноваційну програму, мета якої - зробити життя клієнта максимально комфортним. І дали старт декільком новим системним проектам.

- Одна програма стосується благоустрою території, прилеглої до вже зданих будинків. За допомогою архітекторів, ландшафтних дизайнерів, урбаністів створюємо навколо наших комплексів максимально комфортний і дружній для людей простір, - розповів Олег Майборода. - Ще одна важлива тема, якою впритул зайнялися, - безпека і комфорт мешканців.

Одним з перших кроків в цьому напрямку стало впровадження системи контролю доступу в будинки. Цією системою оснащуються 12 житлових комплексів по Києву: в одних вона вже функціонує, в інших знаходиться в процесі запуску. Девелопер зазначив, що система виключає несанкціонований доступ автомобілів або людей на територію і в будинок.

- За допомогою спеціальної картки ви потрапляєте у двір, потім в під'їзд, використовуєте її в ліфті. Процес фіксується камерами відеоспостереження. Існує певна градація карт. У мешканців - максимальний доступ. А, наприклад, у репетитора або няні вашої дитини - тимчасова, яка діє в зазначені дні або навіть години, - пояснив Майборода.

Він додав, що за результатами соціального опитування серед мешканців в «Укрбуді» також прийняли рішення щодо рестайлінгу фасадів комплексів, які будуть вводитися в експлуатацію. Аби вони були не тільки функціональними та енергоефективними, а й отримали оригінальний стиль. Крім того, у всіх споруджуваних ЖК корпорації почали відкривати демонстраційні поверхи. Таким чином, клієнт ще на етапі будівництва бачить, в якому стані йому буде передаватися квартира і що її оточує: які ліфти, коридори, холи, колір підлоги, стін і т. д.

Далі на черзі - ще цілий ряд інноваційних рішень, які забезпечать максимальний рівень комфорту мешканцям і економію енергоресурсів, підсумував керівник «Укрбуд Девелопмент».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»