• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудОлег Майборода: Людині потрібний повний набір переваг життя в новому будинку
До списку новин

Олег Майборода: Людині потрібний повний набір переваг життя в новому будинку

Читайте також

Генеральний директор Укрбуд Девелопмент Олег Майборода

Генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода увійшов до числа лауреатів загальнонаціональної премії «Людина року-2017». В рамках знайомства читачів сайту Сегодня з претендентами на перемогу в номінації «Підприємець року» голова основної компанії у складі корпорації «Укрбуд» поспілкувався з журналістами та відповів на їхні запитання.

- Яким був для компанії минулий 2017 рік? Які його основні підсумки?

Коли в 2012 році «Укрбуд» вже щільно вийшов на ринок житлової нерухомості Києва, то це був не спонтанний, а цілком усвідомлений крок з прорахунком всіх ризиків. Ми мали багаторічний досвід, мали фінансові ресурси, мали професіоналів зі здоровими амбіціями. Для багатьох тоді ми були «темною конячкою». У чому нас тільки не звинувачували. І в тому, що «Укрбуд» - нова піраміда, і в тому, що ми просто не утримаємося на такому конкурентному ринку, і в тому, що криза поставить на нас крапку... Але від самого початку ми поставили високу планку. І лише за кілька років увійшли в число провідних забудовників столиці. У минулому році ми підвели проміжні підсумки п'ятирічної присутності на ринку житлового будівництва столиці. За цей час корпорація ввела в експлуатацію 55 будинків 20-ти житлових комплексів. Сьогодні «Укрбуд» перший серед забудовників Києва по динаміці та числу об'єктів, що зводяться. Зараз в портфелі корпорації два з половиною десятка реалізованих проектів в Києві - більше, ніж у будь-якого іншого гравця ринку.

- Які плани компанії на 2018 рік?

Минулий рік став для «Укрбуду» роком прориву та інновацій. Ми остаточно оформилися в ролі одного з лідерів галузі і тепер прагнемо відповідати цьому статусу. У тому числі створюючи тренди на ринку нерухомості, які далі підхоплюють інші забудовники. Вже в 2018 році ми плануємо довести число побудованих нами квадратних метрів до одного мільйона! І це незважаючи на всі прогнози диванних експертів, незважаючи на кризові тенденції в економіці. Але конкуренція на ринку висока, і ми не можемо стояти на місці. Кількісний ріст має супроводжуватися ще й якісними змінами. Говорячи простіше, ми маємо запропонувати нашим клієнтам більше, ніж наші конкуренти, залишивши ціну житла максимально доступною.

- Що Ви маєте на увазі під «якісними змінами»?

Ми очікуємо, що головною родзинкою проектів «Укрбуду» в 2018 році стане перша українська система розумного будинку CLAP. Починаючи зі здачі клубного будинку «Spas Sky» на Подолі, нею будуть обладнуватися нові квартири від «Укрбуду». За нашими підрахунками, за кілька років вона буде встановлена ​​в більш ніж 20 тисячах квартир. При цьому доплачувати окремо за неї нікому не доведеться - незалежно від класу житла.

- Олег Григорович, в чому основна особливість ваших об'єктів, що відрізняє їх від інших житлових комплексів?

Перш за все - це комплексний підхід до забезпечення рівня комфорту. Сучасному покупцю не потрібні просто стіни, йому потрібен певний спосіб життя, який складається з безлічі пов'язаних елементів. Його житло має бути і доступним за ціною, і розташованим в гарному місці, і якісно збудованим. Будинок має бути сучасним, енергоефективним, з красивою архітектурою і дизайном внутрішніх приміщень. Прибудинкова територія має бути упорядкована і забезпечена всією необхідною інфраструктурою. Людині потрібна безпека, гідний сервіс і нові технології, якщо вони дійсно здатні поліпшити її життя. Все це ми і намагаємося дати людям в кожному з наших комплексів - повний набір переваг життя в новому будинку, який позбавить їх від багатьох турбот. І хочеться вірити, що подаючи такий приклад, виводимо київський ринок житла на новий рівень.

Провівши ринкові дослідження і соцопитування серед наших мешканців, ми вивели дев'ять основних стандартів, які важливі людям, і вони лягли в основу нашої нової філософії - «Новий стандарт життя від Укрбуд».

Він включає в себе стандарти в будівництві, енергоефективності, архітектурі та дизайні, благоустрої, сервісі, безпеці, інфраструктурі, доступності та комфорті. Зробити так, щоб цим стандартам відповідали все нові об'єкти Укрбуд - наша нова амбітна мета. І ми вже працюємо над тим, щоб максимально впровадити ці стандарти в ті комплекси, які зараз вже будуються. Де необхідно, ми змінили проекти благоустрою, з провідними дизайнерськими компаніями розробили нові сучасні фасади і холи, включили в програмувстановлення систем розумного будинку і так далі.

Впевнений, що слідом за нами підтягнуться й інші забудовники, і в підсумку клієнт отримає набагато більше, ніж він міг розраховувати, купуючи квартиру ще кілька років тому.

- На який сегмент орієнтовані Ваші житлові комплекси? Хто може собі дозволити купити в них квартиру?

Одне з наших стратегічних завдань - забезпечити новим житлом якомога більше людей. Тому ми даємо максимально широку пропозицію. У нас є комплекси як комфорт-класу, так і об'єкти в більш високих класах «бізнес» і «преміум». Дуже важливо, щоб житло було доступним. Без участі держави повністю цю проблему не вирішити, але ми робимо все, що в наших силах. У нас постійно діють гнучкі умови купівлі житла в розстрочку. Регулярно оголошуються акції та пропонуються знижки. Ми дали старт програмами доступного житла та відновлення застарілого житлового фонду, надаємо індивідуальні умови кожному клієнту. Ми співпрацюємо з державними і приватними банками, планомірно вдосконалюючи іпотечні програми і намагаючись запропонувати клієнтам якомога нижчі відсоткові ставки. Завдяки цим крокам наше житло можуть придбати навіть ті, хто в інших умовах не зміг би цього зробити тут і зараз.

- Розкажіть, будь ласка, про інфраструктуру на території ваших об'єктів. Як вирішуються питання з ЖЕКом, садками, школами, магазинами?

Наші комплекси обслуговує керуюча компанія - наш партнер, з яким ми працюємо вже не один рік. Завдяки цьому нам вдається ефективніше реагувати на побажання клієнтів, в тому числі щодо подальшого розвитку вже зданих об'єктів. Керуюча компанія постійно вдосконалює свою роботу. У минулому році була серйозно змінена програма підготовки обслуговуючого персоналу, а його робота була скоригована таким чином, щоб збільшити швидкість вирішення комунальних проблем і вдосконалити механізм прийому заявок. Поліпшити рівень обслуговування нам серед іншого допомогло проведення соціологічного опитування, в ході якого мешканці наших будинків висловлювали неупереджену думку про рівень сервісу. І ми й досі залишаємося єдиним забудовником Києва, який провів таке масштабне дослідження.

У великих об'єктах, там, де це можливо, ми будуємо власні дитячі садки. Якщо такої можливості немає, на етапі проектування ми ретельно вивчаємо навколишню соціальну інфраструктуру - аби вона відповідала потребам мешканців.

При цьому ми не просто інтегруємо новобудову в існуючу торгову, розважальну і соціальну інфраструктуру, а й створюємо внутрішню, покликану забезпечувати в першу чергу мешканців будинку та їх гостей. Частина площ, зазвичай це перші поверхи, виділяється для нежитлового та комерційного використання. В результаті в будинку з'являються саме ті об'єкти, які будуть затребувані мешканцями. Будь то магазин, кав'ярня, спортзал або аптека.

Генеральний директор Укрбуд Девелопмент Олег Майборода

- Чи впроваджуєте нові технології в будівництві?

Безумовно! Ми встановлюємо енергозберігаючі віконні та опалювальні системи, обладнуємо будинки індивідуальними тепловими пунктами та квартирними теплолічильниками. У місцях загального користування використовуються енергозберігаючі лампи з датчиками руху. Ми використовуємо альтернативні джерела енергії: сонячні батареї, які допомагають освітлювати прибудинкову територію за рахунок сонячного світла.

Багато процесів в сфері обслуговування ми переводимо в мережу. Використовуючи особистий кабінет на сайті керуючої компанії, клієнт зможе швидко вирішити своє питання, а квитанції прийдуть йому в електронному вигляді. Впроваджуємо цілодобовий консьєрж-сервіс, який допоможе вирішити масу питань: замовити квіти, викликати майстра і т.д. Всього в переліку послуг, які надає професійна компанія, більше 70-ти різних позицій.

- Чи звертаєте увагу на те, щоб ваші комплекси гармонійно вписувалися архітектурний ансамбль Києва?

Так, обов'язково! У минулому році ми серйозно переглянули підхід до створення зовнішнього вигляду новобудов. Тому, при розробці нових проектів застосовуються сучасні архітектурні рішення, що додають будинкам оригінальний і впізнаваний зовнішній вигляд, але не виривають новобудови з навколишнього архітектурного ансамблю. Ми стежимо за новітніми трендами в архітектурі, і намагаємося відповідати їм не тільки в нових проектах, а й шляхом рейстайлінгу фасадів вже споруджуваних проектів. Ми співпрацюємо з досвідченими архітекторами і дизайнерами, які зарекомендували себе роботою над десятками житлових, промислових і громадських об'єктів і мають міжнародне визнання.

Ми приділяємо велику увагу дизайну місць загального користування - холів, коридорів, входів в парадні. Завдяки цьому кожен будинок отримує унікальний і незабутній стиль - не тільки зовнішній, а й внутрішній. Щоб продемонструвати красу інтер'єру ще під час будівництва, ми ввели тренд на демонстраційні поверхи, який вже підхоплюють інші забудовники. Такий поверх дає повне уявлення про те, як в будинку буде виглядати простір поза квартирою, і в якому вигляді буде здаватися житло - від планувань до якості дверей, вікон і радіаторів.

- Але будинок це не тільки внутрішні приміщення, а й простір навколо нього, вірно?

Так, ви маєте рацію, тому ми комплексно працюємо з прибудинковою територією будинків, організовуючи її так, щоб кожен елемент благоустрою був розташований саме там, де він найбільше затребуваний мешканцями. Для цього ми залучили досвідчену команду урбаністів - архітекторів міського простору, повністю відмовившись від застарілих принципів благоустрою прибудинкової території. У нових проектах, якщо це технічно можливо, ми реалізуємо концепцію «двір без машин», яка сьогодні є нормою для нових масштабних проектів в європейських містах. Завдяки цьому територія житлового комплексу стає більш комфортною і безпечною.

При цьому ми зберігаємо весь «обов'язковий набір» - під'їзні шляхи та місткі паркінги, галявини і клумби, дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку з вуличними меблями і пішохідні доріжки. Але організовані всі ці елементи на зовсім іншому рівні, який відповідає правилам сучасної урбаністики.

А ще ми ініціюємо спільні з містом проекти благоустрою, покращуючи простір поза межами території наших дворів. Це приносить користь як нашим мешканцям, роблячи їх район краще, так і іншим жителям міста, так як він стає комфортнішим і доступнішим для людей будь-якого віку та категорій. А як приклад вже реалізованого проекту можна навести нову набережну на Микільській Слобідці, створену виключно силами забудовника без залучення бюджетних коштів.

- Олег Григорович, в наш час люди хочуть жити в безпеці. Чи впроваджуєте ви нові технології для кращої безпеки своїх мешканців?

Повністю з вами погоджуся - в наш час закритої території, камер спостереження, охоронців та шлагбауму в сучасних новобудовах іноді буває недостатньо - багато клієнтів хочуть мати додаткові інструменти, щоб самостійно контролювати свою безпеку. Саме тому ми впроваджуємо системи контролю доступу. З їх допомогою можна контролювати переміщення будь-якої сторонньої людини територією житлового комплексу. Для будь-якого візитера можна налаштувати сценарій перебування в будинку за допомогою програмованого пропуску. Рівень доступу встановлюється аж до парадної, ліфта або поверху, дня і часу відвідин. Забезпеченням безпеки в будинках займаються не консьєржі, а кваліфіковані співробітники охоронної фірми. Крім того, додатково контролювати безпеку в будинку можна за допомогою системи розумного будинку CLAP, я вже розповідав про неї. Мова йде не просто про сигналізації і датчики розмикання на вікнах і дверях. З її допомогою можна побачити, хто знаходиться біля дверей вашого будинку, навіть якщо ви перебуваєте далеко. У разі спрацювання сигналізації охорона має можливість повністю заблокувати поверх, щоб перешкодити втечі зловмисника.

- А які поради можете дати при виборі якісного житла?

Потрібно звертати увагу на матеріали та комплектуючі, які використовуються в будівництві, на технології, що використовує забудовник, на енергоефективність. Очевидно, що будинок з цегляними стінами і комплексно утепленим фасадом буде краще будинку з газобетону. Тут велику роль відіграє репутація забудовника і ті об'єкти, які він вже здав. Якщо людям комфортно живеться в збудованому тим же девелопером будинку, то це показник того, що і ваше житло буде не менш якісним.

- Що для Вас означає перемога в програмі «Людина року»?

Поки я все-таки тільки лауреат. Але якщо перемога дістанеться саме мені - я розділю її зі своєю командою, це буде наша нагорода. Це буде означати, що нехай потроху, але мені і моїй команді вдається змінювати місто, в якому ми живемо і працюємо, на краще.

Ознайомитися з повною версією інтерв'ю можна на сайті Сегодня.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»